Як плести французьке косу.

Французька коса являє собою поєднання природної краси, елегантності і шарму. Заплести таку красу можуть дозволити собі не тільки володарки довгою шевелюри, але і ті, чиї волосся не коротше 15 см.
Інструкція
1
Завдяки своїй ненав'язливою красі французька коса вважається відмінним варіантом як повсякденного, так і святкової зачіски. Заплести її можна самостійно, без чиєї-небудь допомоги. Але для початку краще потренуватися кілька разів. Щоб легше впоратися з не довгими пасмами, перед плетінням злегка зволожите і розчешіть волосся.
2
Почніть з класичного варіанту плетіння французької коси. Для цього на верхівці або від самого чола відокремте невелику пасмо, шириною 5-10 см. Розчешіть її і розділіть на три рівні частини. Почніть так, як плетете звичайну косу: ліву пасмо заведіть поверх середньої, потім опустіть під праву. А потім приєднайте до неї невелику частину волосся з лівого боку. Потім заведіть цю пасмо над середньою і опустіть під праву.
3
Тепер до правої пасма подплетая частину волосся. Після чого заведіть її над середньою, потім - під лівою. Якщо ви все зробили правильно, то на вашій голові вже буде красуватися пара готових ланок французької коси. Далі дійте за аналогією, щоразу по черзі подплетая пасма то ліворуч, то праворуч. У вас повинна вийти об'ємна коса. Закінчити зачіску можна по-різному: доплестися косу звичайним способом або скріпити в хвіст.
4
Французьку косу можна заплести декількома способами. Наприклад, розділивши волосся на проділ (прямий чи діагональний), заплести дві коси і скріпити їх внизу шпильками. Або заплести кілька десятків тоненьких французьких кісок, що йдуть по голові (одна із знаменитих зачісок Девіда Бекхема). Дуже ефектно виглядає коса, заплетена по діагоналі. Коли волосся висохне, зачіска матиме злегка розпатланий вигляд, який вигідно підкреслює природність образу, так полюбився французам, а за ними - і всьому світу.
Корисна порада
Оригінальну французьку косу можна отримати, якщо плести чи не до себе, а від себе. Дуже красива коса, сплетена не з трьох, а з п'яти пасом волосся.