Як замаскувати родимку.

Кожна жінка мріє мати рівну, здорову і красиву шкіру, але от родимка на обличчі може зіпсувати весь зовнішній вигляд. Раніше жінки навпаки прикрашали своє обличчя намальованими мушками, а сьогодні все більше дам намагаються замаскувати цей недолік. Так як же можна замаскувати родимку за допомогою сучасних косметичних засобів?
Вам знадобиться
  • - камуфлирующих засіб,
  • - тональний крем,
  • - розсипчаста пудра,
  • - спонж або пензлик,
  • - пінка для вмивання
Інструкція
1
На прилавках магазинів вже давно з'явилася спеціальна косметика (камуфлирующая), яка бездоганно приховує від очей навіть найсерйозніші недоліки шкіри. За допомогою простих коректорів можна замаскувати лише невеликі почервоніння та запалення шкіри, тобто незначні проблеми. А кошти камуфляжу призначені саме для того, щоб приховати серйозні недоліки шкіри від сторонніх очей.
2
Такі препарати надають проблемного ділянці такий же тон, що і колір шкіри навколо. Тому після застосування камуфлюючою косметики ваша родимка придбає колір шкіри, і вже не буде кидатися в очі.
3
Найкраще допоможуть приховати родимку тональні камуфлюючі кошти кремообразной густої консистенції. Вони набагато важче і щільніше звичайної декоративної косметики, але при цьому не викликають неприємних відчуттів. Не варто наносити дані препарати в кілька шарів або густо, в них міститься велика кількість барвників. Саме тому після нанесення його на шкіру виходить насичене маскирующее покриття вже після нанесення тонкого шару такої косметики.
4
Для того щоб замаскувати родимку вам знадобиться три засоби: тональний крем, будь камуфлирующий препарат, який необхідно наносити на ваду шкіри і звичайна розсипчаста пудра. Перед нанесенням косметичних засобів необхідно ретельно очистити шкіру за допомогою пінки або молочка. Після цього змийте все теплою водою і витріть м'якою сухою серветкою.
5
Нанесіть на родимку камуфлирующий препарат за допомогою спонжа або пензлики, при цьому намагайтеся не розмазувати засіб по інших ділянках шкіри, маскуйте тільки родимку. Не наносіть його в декілька шарів і не робіть на одному і тому ж місці кілька мазків, так як воно має в основі мікрокристалічний віск.
6
Нанесіть на обличчя тональну основу і на завершення покрийте обличчя легким шаром пудри. Таким же чином можна прибрати і інші недоліки шкіри, такі як родимі плями, винні плями, вітіліго або сліди від опіків.