Як видалити пробки в горлі. запобігти утворенню пробок на мигдалинах.

Освіта гнійних пробок в піднебінних мигдалинах - це результат їх хронічного запалення, фолікулярної або лакунарной ангіни. Гній, що знаходиться в лакунах піднебінних мигдалин, є джерелом інфекції всього організму, тому не можна допускати його знаходження в мигдалинах. Народна медицина пропонує чимало засобів ефективного очищення лакун.
Вам знадобиться
  • - перекис водню 3%;
  • - розчин Люголя;
  • - трава материнки звичайної;
  • - кора дуба;
  • - корінь алтея лікарського;
  • - кора верби;
  • - квітки липи серцеподібної;
  • - листя шавлії;
  • - прополіс;
  • - спирт медичний 70%.
Інструкція
1
Якщо в горлі виявили гнійні пробки, в першу чергу приготуйте розчин перекису водню. Візьміть 50 грамів теплої води і додайте 15 мл 3% перекису водню, розмішавши, полощіть горло по 1-1,5 хвилини 3-5 разів на день.
2
Після кожного полоскання змащуйте горло розчином Люголя. Для цього обмотайте дерев'яну паличку (олівець) ватою хірургічної і, рясно змочивши її в розчині, ретельно обмажте піднебінні мигдалини. Рот після процедури нічим не споласкивайте протягом години. Це вельми ефективне лікування, яке по простоті свого застосування не має собі рівних.
3
Для полоскання горла при фолікулярну ангіну приготуйте наступний фітозбір. Візьміть 1 частина кореня алтея, 4 частини трави материнки і 6 частин кори дуба, подрібнивши компоненти, перемішайте. Залив 2 столових ложки в термосі склянкою окропу, настоюйте 2 години, потім процідіть. Полощіть горло, підігріваючи щоразу перед процедурою, 5-6 разів на день.
4
Візьміть три частини кори верби, по дві частини липового цвіту і листя шавлії, одну частину трави материнки, подрібнивши інгредієнти, перемішайте. Засипте 2 столові ложки збору в термос і, наполігши 2:00, профільтруйте. Полощіть горло теплим настоєм 5-7 разів на день, а також випивайте по ковтку настою після полоскання.
5
Візьміть 30 грамів охолодженого прополісу і, подрібнивши його, залийте 100 мл медичного спирту 70%. Наполігши в темному місці 3 тижні, профільтруйте. Розчиніть столову ложку настоянки в 50-60 мл теплої води і полощіть горло 3-4 рази на день.
Зверніть увагу
Гнійні пробки, будучи джерелом інфекції, наносять удар всім органам, послаблюють захисні сили, можуть привести до поразки суглобів, серця, нирок, підшлункової залози і ін.
Корисна порада
А на ніч можна взяти шматочок прополісу максимум сірникової головки і, поклавши його за щоку, спати. Виконуйте цю процедуру 5-7 разів, і хронічне запалення піднебінних мигдалин піде в минуле.