Як виглядати при прийомі на роботу. Які документи при прийомі на роботу.

Комфорт або офіційний стиль? Зручність або строгість? Улюблені, веселощі в себе впевненість речі або незатишні і незручні костюми? Скромні або дорогі речі? Це тільки частина питань, на які необхідно відповісти, вибираючи одяг для співбесіди. Адже оцінка вашого зовнішнього вигляду - важливий етап у процесі прийняття рішення вашим потенційним роботодавцем.
Інструкція
1
Запам'ятайте: якщо вас запросили на особисту зустріч - це явна ознака зацікавленості у вашій кандидатурі. Мова йде вже не тільки про пошук роботи. Ви не просите місце, але пропонуєте свої послуги, а це дві різні позиції. І саме усвідомлення власної цінності повинно відображатися у вашому зовнішньому вигляді. Ви дійсно потрібні даної компанії - ось що повинен говорити ваш костюм.
2
Ознайомтесь з правилами фірми. Постарайтеся скласти уявлення про те, які правила дрес-коду там прийняті. Можливо, вам вдасться ще до співбесіди побувати там інкогніто - це оптимальний варіант. З іншого боку, вже з характеру діяльності цієї компанії ви можете почерпнути деякі відомості. Зокрема, зовсім по-різному слід одягатися при прийомі на роботу в банк або в дизайнерське агентство. У першому випадку практично безпрограшним варіантом стане сувора класика (бажано відмовитися і від брюк), у другому може бути допустима деяка вільність у наряді. Але про це краще заздалегідь впоратися при обговоренні дати співбесіди.
3
Вибирайте прості, скромні, а головне - чисті речі. Ви на співбесіді - головна фігура, в той час як наряд - лише обрамлення. Він не повинен бути химерним, помітним, зайво яскравим. Притягаючи до себе увагу, він автоматично відверне його від вас. Чим ви хочете запам'ятатися - незвичайним дизайнерським светром або проявленою професіоналізмом? Ці ж правила відносяться і до косметики, і до підібраним аксесуарам. Вони повинні бути присутніми в обов'язковому порядку, але при цьому залишатися в допустимому кількості.
4
Віддавайте перевагу одягу середньої цінової категорії. З одного боку, це покаже вашу самостійність і незалежність. З іншого - надмірно дорогий одяг може викликати здивування і сумніви в тому, що ви будете зацікавлені не тільки в отриманні, але й утриманні місця. Загальне правило пропонує кандидатам вибирати одяг, вартість якої знаходиться в районі половини від пропонованого окладу.
5
Експериментуйте в рамках обраного стилю. Як? На це питання можете відповісти тільки ви, адже експеримент повинен дозволити вам виділити свою індивідуальність, показати свої особливості, довести, що не одна з багатьох, але єдина. Та сама, хто вже завтра займе своє законне робоче місце.