Як готувати в пакетах для запікання.

Серед різних можливостей для полегшення кулінарної життя великою популярністю користується пакет для запікання. Після його використання не доводиться відмивати деко, їжа не пригорає і зберігає всі свої корисні властивості. Більше того, він дозволяє приготувати безліч найрізноманітніших і ласих страв.
Інструкція
1
Перевірте товщину пакета для запікання, перш ніж приступати до готування. Якщо вона менше 15 мкм, він не може бути використаний в розігріту духовку. У цьому випадку покладіть страву в холодну піч, а після цього виставите необхідну температуру.
2
Кладіть в пакет підготовлені інгредієнти таким чином, щоб усередині залишалося достатня кількість повітря. Попередньо розташуйте рукав швом вниз. Залиште з двох сторін вільні кінці, щоб було зручніше зав'язувати. Скористайтеся спеціальними кріпленнями або просто закріпити ниткою. Головне, щоб вузли були досить міцними, інакше весь сік виллється назовні.
3
Помістіть рукав в деко так, щоб він не стикався з його стінками. Не забудьте проколоти зубочисткою або вилкою кілька дірочок в пакеті для запікання: вони потрібні для виходу повітря. В іншому випадку він розтягне ваші вузли, і сік витече назовні. Це не дуже сильно зіпсує смак страви, але відмити піддон буде дуже складно! Для деяких страв такі отвори необов'язкові, - наприклад, якщо ви хочете приготувати курячі ніжки.
4
Розріжте пакет незадовго до того, як витягти їжу з духовки, якщо хочете, щоб на ній утворилася симпатична хрустка скоринка. Якщо ж ви вважаєте за краще не смажені, а тушковані продукти, розрізати рукав не потрібно.
5
Використовуйте пакети для приготування різних страв: в ньому чудово виходить м'ясо, птиця, овочеві страви, солодкі десерти. Навіть знаменитий різдвяний гусак не зажадає від вас ніяких зусиль - досить просто підготувати його тушку, запакувати в пакет і відправити в духовку. Забути про нього вам не дадуть чарівні запахи, що розносяться по кухні, так що залишиться просто підійти і вимкнути плиту. Зваріть в рукаві мова: попередньо Замаринуйте його в окропі з додаванням спецій, а потім просто помістіть разом з маринадом в рукав. Вийшло блюдо буде дуже м'яким і ніжним.