Як відпустити людини. Як написати хлопцю що ми розлучаємося.

Дуже болюча тема розставання з близькою людиною вимагає тактовного підходу, великих внутрішніх сил і часу. Відпустити людини катастрофічно складно, особливо якщо почуття залишилися. Але потрібно навчитися цьому, щоб жити далі і йти вперед, вже без нього.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно прийняти той факт, що з цією людиною у вас більш немає майбутнього, і для того, щоб продовжити жити, вам потрібно його відпустити. Мабуть, усвідомлення даної ситуації - найскладніше в усьому процесі, тому що найчастіше люди просто не вірять в те, що відбувається, плекають надії і не хочуть відпускати людини, а це може тривати роками. Якщо самостійно не можете прийняти догляд близького, обов'язково зверніться до грамотного психотерапевта.
2
Існує методика повернення тієї позитивної енергії любові і прихильності, якої ви наділили вашу колись другу половину. Суть роботи - в багаторазової візуалізації. Уявляйте, як енергія у вигляді золотистого променя, сонця або сердець потоком повертається від нього до вам.Дело в тому, що на психологічному рівні ви багато чого вклали в свого партнера, і коли він пішов, то ви залишилися ні з чим. В цьому проявляється прихильність. Руйнуйте психологічну залежність, повернувши собі своє. Через деякий час вам стане легше, і ви знову відчуєте свою наповненість.
3
Займіть себе справою. Перший час вам доведеться себе змушувати, заняття проходитимуть в неусвідомленому автоматичному режимі, а ваші думки займе образ минає людини. Але продовжуйте робити, навіть якщо все валиться з рук - не сумувати, робіть.
4
Коли, завдяки практиці повернення вашої енергії, життєві сили в вас додадуться, почніть любити себе. Займіться своєю зовнішністю, освітою, захопленнями. Сумні думки про померлого людині не перестануть вас відвідувати, хоча і набудуть більш світлий окрас. Сублімується у творчості, віддаючи данину тому прекрасному, що було у ваших стосунках. Цим ви теж відпускаєте людини.
5
Зменшіть кількість можливих ситуацій і людей, які вам нагадують про колишнього коханого. Видаліть його з усіх соціальних мереж і тимчасово не зустрічайтеся з загальними друзями. Чи не цікавтеся життям цієї людини, а зосередьтеся на собі - це ваше найголовніше завдання.
6
З часом до вас повернеться колишня відкритість і, хоча рана буде свіжа, на вашому шляху може з'явитися нова людина. Прийміть його, адже без розставань не буває зустрічей. Чи не зачиняйтеся перед новими людьми, можливо, вони вам дано для чогось важливого. Як правило, людина, що пережила важке розставання, стає мудрішим і сильнішим, а це означає, що шанс побудувати правильні і міцні відносини з новою людиною набагато вище.