Як ловити воблу. Як це лови мене повністю.

Вобла - стайная риба Каспійського моря. Мешкає переважно в придонному частини водойми, харчується молюсками і дрібними рачками. Може досягати 35 см в довжину і маси 800 г. Для нересту вибирає заболочені луги і берега, глибина яких не перевищує 70 см.
Інструкція
1
Саме вдалий час для лову вобли - квітень. В цей час риби настільки багато, що вона буде брати практично будь-яку наживку.
2
Особливо ефективно ловити воблу на донки. Для цього закріпіть на кінці волосіні грузик масою не менше 100 г, а вище розмістіть кілька гачків. Зазвичай ловлять на 3-4 гачка. Зверніть увагу, що гачки повинні мати довгу цівку, щоб заковтнути його вобла не зірвалася завчасно.
3
Перший гачок розмістіть на відстані 20 см від грузила, а останній - не більш ніж в 1,5 м. Якщо вобла пройде зграєю, то є шанс витягти відразу пару рибин.
4
Як наживка використовуйте звичайного земляного хробака, якого ви завжди зможете знайти самі, або придбати в рибальської крамниці. Так само вобла клює на невеликі шматки креветок і навіть на рослинні приманки.
5
Розташовуйте годівниці поблизу с крючками і не забувайте використовувати прикормки з подрібненого макухи і різних каш, з додаванням дрібного мотиля або опаришів.
6
Якщо трапилося, що ви забули наживку - не турбуйтеся, ви легко зможете знайти різних комах або личинок під корою, цього цілком достатньо для успішної риболовлі.
7
Під час нересту ловля вобли спрощується - великі косяки риб розбиваються на більш дрібні групи, і риба легко ловиться на поплавкову вудку зі звичайною оснащенням. Вудити воблу ви зможете як з берега, так і з човна.
8
Оснащення вудки включає в себе: гачок № 12-13, волосінь 0,12-0,15 мм, грузик масою від 5 до 7 г і, безсумнівно, поплавок, підібраний відповідно вазі грузила. Зверніть увагу, що вага вантажу залежатиме від швидкості течії, тому захопіть із собою кілька варіантів грузила з різною масою.
9
Основними чинниками, що впливають на хід риболовлі, можуть бути - температура води, швидкість і напрямок вітру, прозорість і рівень води.
Корисна порада
З настанням сутінків вобла перестає клювати практично повністю.