Як закачати пісні на плеєр.

Плеєр - це те, без чого не може обійтися жоден меломан. Якщо ви любитель хорошої музики і хочете, щоб вона була з вами завжди і скрізь, придбайте MP3-плеєр. Але необхідно розібратися, як же закачати на нього свої улюблені пісні. Процес легкий до неподобства!
Інструкція
1
Для початку потрібно завантажити самі пісні. Виберіть сайт, на якому можна скачати музику. Найпопулярніші безкоштовні музичні портали: «zaycev.net», «zvukoff.ru», «best-mp3.ru» і т.д. Наберіть в пошуковику «завантажити безкоштовно MP3», і система видасть величезну кількість адрес. Зайдіть на будь-який з них.
2
Створіть на робочому столі (або в іншому якомусь місці) папку. Тут ви будете зберігати музику.
3
Поверніться на сайт. Скачайте на комп'ютер (в створену вами папку) кілька вподобаних вам пісень.
4
Слідкуйте, щоб назви зберігаються вами файлів були не надто довгими, без «корокозябліков», чітко відображали виконавця і назву треку.
5
Підключіть ваш MP3-плеєр до комп'ютера. Зазвичай це робиться через USB-порт. Якщо ви підключаєте пристрій перший раз, то необхідно встановити драйвера. Сучасні операційні системи роблять це самостійно, від вас нічого не потрібно. Необхідно буде лише дочекатися закінчення установки. Якщо ж комп'ютер не підтримує подібну функцію, скористайтеся настановним диском.
6
Коли ви побачите напис «Обладнання готове до використання» і в «Моєму комп'ютері» з'явиться новий знімний носій, відкрийте його. Перетягніть в кореневу папку MP3-плеєра всю музику. Або надішліть її на знімний носій, для цього клацніть правою кнопкою по папці з мелодіями, виберіть «Відправити», вкажіть місце і дочекайтеся завершення процесу копіювання.
7
Для зручності можете розташувати пісні в алфавітному порядку. Для цього виділіть всі файли, клацніть на вільний простір папки правою кнопкою миші, натисніть «Упорядкувати - За алфавітом».
8
Закрийте всі вікна. Безпечно витягніть плеєр, як будь-яке інше обладнання, що знімається. От і все! Насолоджуйтесь вашими улюбленими мелодіями в будь-якому місці і в будь-який час.