Як зробити фотографію чіткіше в Фотошопі. Як у фотошопі зробити фото чіткіше.

Відсутність чіткості зображення - досить частий дефект в умовах, коли фотографувати доводиться з рук і до того ж на мобільну камеру. Можна спробувати усунути або мінімізувати цей недолік фотографії за допомогою якого-небудь графічного редактора. В Adobe Photoshop для цього існує кілька способів, найпростіший з яких полягає в застосуванні фільтрів з групи «Посилення різкості».
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор і завантажте в нього потрібну фотографію.
2
Створіть дублікат шару, що містить оригінальне зображення. Скопіювати Лейер можна клацнувши правою кнопкою миші по його рядку в панелі шарів і вибравши в контекстному меню команду «Створити дублікат шару», або просто натиснувши поєднання клавіш ctrl + j.
3
Розкрийте в меню Adobe Photoshop розділ «Фільтр», а в ньому підрозділ «Посилення різкості». Виберіть рядок «" Розумна "різкість ...» - цей пункт розкриває варіант цього фільтра з найбільш повним набором налаштувань.
4
Поставте відмітку в полі «Розширений», щоб додати до основних налаштувань ще дві вкладки («Світло» і «Тінь»), що містять установки для яскраво освітлених і затінених елементів фотографії.
5
Підберіть найбільш ефективні значення налаштувань на вкладці «Посилення різкості», переміщуючи повзунки в полях «Ефект» і «Радіус». Вплив змін на якість зображення контролюйте по картинці предпросмотра в цьому ж вікні. Перевірте, як вплине на чіткість фотографії застосування фільтрів зі списку «Видалити».
6
Перейдіть на вкладку «Світло» і за допомогою трьох повзунків подкорректируйте налаштування, зроблені на вкладці «Посилення різкості», для ділянок з підвищеною яскравістю. Потім виконайте це ж на вкладці «Тінь» для затемнених ділянок.
7
Натисніть кнопку OK, і графічний редактор застосує фільтр посилення чіткості зображення до шару з дублікатом завантаженої фотографії.
8
Спробуйте в якості альтернативи використовувати інші фільтри з розділу «Посилення різкості» - вони застосовують аналогічні способи збільшення різкості, але мають більш вузькі діапазони налаштувань або діють тільки для окремих областей фотографії. Для цього створіть ще один дублікат вихідного шару, як це описано у другому кроці, і поекспериментуйте з ним. При необхідності цей шар можна буде видалити, клацнувши його правою кнопкою миші і вибравши в меню пункт «Видалити шар».
9
Збережіть фотографію з внесеними змінами. Для виклику діалогу збереження можна використовувати поєднання клавіш ctrl + s. Якщо ви хочете спочатку оптимізувати зображення (підібрати оптимальне співвідношення між якістю зображення і розміром файлу), то використовуйте поєднання shift + ctrl + alt + s.