Як ставити посилання в Ворді.

Посиланнями найчастіше називають «клікабельні» слова, зображення та інші елементи сторінок, клацання по яких викликає завантаження документів, адреса яких зазначений у засланні. Однак правильніше називати їх гіпертекстовими посиланнями або гіперпосиланнями, а простими посиланнями в меню і довідкових матеріалах Microsoft Word позначають покажчики на виноски, списки літератури, ілюстрації та інші елементи цього документа.
Інструкція
1
Запустіть текстовий процесор і завантажте документ, в який потрібно помістити гіперпосилання. Знайдіть і виділіть слово, фрагмент тексту, зображення або інший елемент, який ви хочете зробити посиланням на зовнішній документ або певну позицію а відкритому документі. Потім на вкладці "Вставка" меню Word знайдіть групу команд «Зв'язки» та натисніть вміщену в неї кнопку «Гіперпосилання». Так ви відкриєте діалогове вікно оформлення властивостей створюваної посилання. Для цієї ж мети можна використовувати і поєднання клавіш ctrl + k або пункт «Гіперпосилання» в контекстному меню, що викликається клацанням по виділеному тексту правою кнопкою миші.
2
У лівій частині діалогового вікна виберіть закладку, відповідну типу об'єкта, на який повинна вказувати посилання - веб-сторінку, файл, позицію в поточному документі, на функцію створення нового документа або повідомлення електронної пошти. Залежно від зробленого вибору заповніть потрібні поля форми.
3
Якщо необхідно, щоб при наведенні курсору миші на посилання спливала рамка з яким-небудь текстом, то натисніть кнопку «Підказка» у правому верхньому куті діалогового вікна. Введіть потрібний текст в формі, що з'явилася і натисніть кнопку OK.
4
Клацніть по кнопці «Вибір рамки» у правого краю діалогового вікна, якщо треба вказати яким чином повинен бути відкритий документ, на який вказує посилання. Виберіть один з варіантів в випадаючому списку - документ може бути завантажений в нове вікно, в той же фрейм, який містить цю посилання або поверх всіх фреймів поточного вікна.
5
Натисніть кнопку OK, коли всі необхідні установки будуть задані. Word створить гіперпосилання з зазначеними вами параметрами.
6
Якщо ж вам потрібно помістити посилання на яку-небудь виноску або список літератури, то використовуйте інструменти, для яких в Microsoft Word виділена в меню ціла вкладка з назвою «Посилання».