Як створити колірний профіль до принтера.

Кольоровий профіль принтера - це файл, що має розширення icc або icm. Він призначений для коригування передачі кольору. Зазвичай такі файли є в настановних комплектах принтера. Як створити колірний профіль до принтера, який повністю задовольняв би вашим потребам?
Інструкція
1
Використовуйте готовий колірний профіль, щоб створити новий. З нуля створювати завжди складніше, ніж коригувати. Тому візьміть стандартний колірний профіль, який йшов в комплекті з вашим принтером, або скачайте оновлену версію з інтернету. Можливо, вона буде задовольняти всім вашим вимоги, що саме по собі позбавить вас від необхідності створити колірний профіль до принтера.
2
Перевірте новий колірний профіль. Для цього вам потрібно його встановити. Зробіть наступне. Перейдіть в меню кнопки «Пуск», потім «Панель управління». У вікні знайдіть іконку «Принтери і сканери». Двічі клацніть по ній лівою кнопкою миші. Перед вами з'явиться вікно, що містить список всіх підключених до вашого комп'ютера принтерів.
3
Оберіть потрібний пристрій, клікніть по ньому правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт «Властивості». Перед вами з'явиться панель налаштувань принтера. Знайдіть вкладку «Управління кольором». Знайдіть кнопку «Додати». Щоб зробити колірний профіль, натисніть на неї, потім виберіть потрібний файл. Колірний профіль буде додано.
4
Використовуйте програму Color DarkRoom, щоб створити власний колірний профіль, який би задовольняв всім вашим запитам. Але врахуйте, що дана програма є додатком до програми Adobe Photoshop.
5
Тому спочатку встановіть Photoshop, і тільки після цього встановіть програму Color Dark Room. Вона буде корисна, якщо потрібно буде налаштувати колірний профіль принтера під інший тип паперу, на якому погано відображається той чи інший колір, а також за допомогою автоматичної системи діагностики допоможе підібрати оптимальний колірний профіль для вашого принтера. Використовуючи розширені налаштування даної програми, ви купуєте великі можливості регулювання передачі кольору і легко зможете пристосуватися до практично будь-якого матеріалу для друку.