Як прикрасити абажур.

Проста лампа з непривабливим абажуром - це матеріал для вашої фантазії. Такий вид абажура можна прикрасити різними способами і матеріалами. Напевно у вашому житло є чимало предметів, які прикрасять ваш світильник.
Інструкція
1
Спробуйте намалювати на абажурі якусь картину, наприклад, пейзаж, якщо вмієте малювати. Можна намалювати смужки в тонах приміщення. Малюйте акриловими фарбами. Щоб малюнок був чітким, використовуйте малярський скотч. Необхідно заклеїти кордону картинки і зафарбувати їх. Дайте фарбі підсохнути, а потім пофарбуйте наступну ділянку. Але не робіть точних меж і дозвольте фарбам заходити один на одного. Не використовуйте занадто товстий шар фарб, інакше світильники не буде пропускати світло.
2
Скористайтеся такою технікою як декупаж. За допомогою звичайних серветок можна зробити гарне зображення. Це може бути будь-яка картинка. Для цього нанесіть на поверхню клей ПВА. Верхній шар від серветки, на якій зображений малюнок, відділяється і приклеюється до поверхні. Зверху потрібно намазати ще раз клеєм. Потім підрівняйте серветку ножицями знизу і зверху абажура. Підклейте кінці з вивороту. Але все робіть дуже акуратно. Коли клей висохне, ваша лампа буде дивовижною.
3
Прикрасьте ваш абажур в морському стилі, обмотайте його канатом. Можна приклеїти черепашки або морську зірку. На край світильника прикріпіть кисті або намистини. Ваш Електросвітильники буде гламурним. Його стійку пофарбуйте в який-небудь колір. Використовуйте для фарбування аерозольний балончик. Але в кімнаті цього не робіть.
4
Приклейте до стійки різні палички, знайдені в лісі. Можна використовувати сухе листя, мох, гілочки або штучні квіти. Проявіть фантазію. Використовуйте нитки для в'язання. Можна пов'язати різнокольорові квіточки з ниток і приклеїти їх до поверхні бра. Можете просто прикріпити до освітлювального приладу красивий бант.
Зверніть увагу
Будьте обережні і дотримуйтесь правил з техніки безпеки. Чи не прикрашайте світильник з включеною лампочкою. Прикрашаючи абажур, не допускайте знаходження поблизу лампи легкозаймистих матеріалів.