Як об'єднати балкон з кімнатою. утеплити балкон соеденить з кмнатой.

Об'єднання балкона з кімнатою значно збільшує розміри кімнати і дає можливість мати достатньо оригінальний та широкий вид з вікна. До того ж кімната виглядатиме незвично і інтригує. Однак перед тим як братися за подібного роду ремонт, вивчіть правила створення такого перепланування. Адже є цілий ряд правил та умов, які потрібно неухильно виконувати, щоб ваша кімната дарувала вам лише радість.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що повністю об'єднувати балкон як з кімнатою, так і з кухнею за будівельними нормами і правилами категорично забороняється. Тому зносити цілком стіну ви не можете. Адже це пов'язано зі зміною системи опалення. А значить, доведеться йти на хитрощі. Щоб вашу перепланування змогли порахувати за законну і не суперечить правилам, відокремте балкон від кімнати за допомогою розсувних або орних скляних дверей. Тільки обов'язково потрібно зробити так, щоб вони були заввишки від стелі до підлоги. Якщо вам потрібно отримати єдину кімнату, просто розкрийте їх. Пам'ятайте, що при такому об'єднанні балкона і кімнати батарея опалення може бути перенесена тільки максимально близько до кордону між "холодним" і "теплим" приміщенням. На сам балкон виносити її заборонено!
2
Якщо ж варіант з присутністю дверей вас не влаштовує, то зробіть так: встановіть ці конструкції, затвердите своє перепланування в житлових органах, а після всього зніміть їх. Однак щоб такий ремонт мало місце бути, вам потрібно подбати про достатню утепленні вашого балкона. Якщо правильно не зробити його, то вікна при перепадах температур будуть постійно "плакати". А це загрожує з часом появою чорної цвілі, яка, як відомо вже практично не виводиться і дуже сильно впливає на здоров'я всіх мешканців квартири. Крім цього, при недостатньому утепленні балкона він постійно буде покриватися крижаною кіркою, що теж не додасть вам комфорту. Пам'ятайте, що утеплити балкон - це ціла наука. Адже за законом заборонено робити на ньому підлоги з підігрівом (вимога пожежної служби). Тому вам найкраще найняти фахівців, які вже мають достатній досвід і уявлення про технічні вимоги, що висуваються до такого роду робіт.
3
Уважно ознайомтеся з планом вашої квартири. В деяких типах будинків стіна, що відокремлює балкон від кімнати, може бути несучої і утримує безпосередньо плиту лоджії. В цьому випадку зносити її в жодному разі не можна. Можна лише застосувати дизайнерську хитрість. Видаліть весь віконно-дверної блок, залишивши при цьому саму стіну в недоторканності. А потім обробіть її будівельними матеріалами (деревом або ДВП, або викладіть декоративними каменями) так, щоб у вас вийшла своєрідна стійка. Її можна використовувати або в якості полки, або у ролі столу (якщо ця кімната є вітальні).
4
Не забудьте також врахувати і принципи скління такої кімнати. Якщо ви поєднуєте балкон і кімнату, то вимоги до теплоізоляції вікон зростають багаторазово. А це означає, що звичайні дерев'яні склопакети не підійдуть. Вибирати потрібно тільки пластикові конструкції. І до того ж вони не повинні бути розсувними, так як при такому вигляді вікна важко досягти ідеальної герметичності. Тому віддавайте перевагу тільки тим вікнам, які називаються орними.
Балкон або лоджія - житловий простір, яке найчастіше практично не використовується. Якщо при цьому у вас маленька квартира, немає нічого дивного в тому, що ви вирішили розширити простір і поєднати балкон з кімнатою.
Вам знадобиться
  • - утеплюючі матеріали;
  • - пластикові вікна;
  • - система "Тепла підлога" або електричний обігрівач.
Інструкція
1
Перш ніж почати перепланування, проведіть координацію робіт і отримаєте дозвіл від ЖЕКу і БТІ. Небезпека несанкціонованого розширення полягає у можливості погіршення умов проживання ваших сусідів, порушення архітектурної цілісності фасаду і навіть руйнування всієї будови. Досвідчені конструктори прорахують всі зміни деформацій у вузлах конструкцій і всі можливі наслідки. Можливо, для збереження надійності стін, перш ніж об'єднати балкон з кімнатою, вам доведеться встановити додаткові колони або металеву раму або не руйнувати підвіконну частина стіни.
2
склити балкон хорошими пластиковими вікнами, вони будуть добре утримувати тепло в приміщенні. Вибирайте вікна залежно від клімату і ваших вимог до тепло- і шумізоляціі, для помірної зими кращим варіантом буде двокамерний склопакет.
3
Демонтуйте старі вікна і балконні двері, всі непотрібні елементи.
4
Утепліть підлогу балкона. Для цього залийте всі отвори монтажною піною, а коли вона висохне, нанесіть на підлогу і нижню частину стін мастильну гідроізоляцію. За допомогою спеціальної Самонівелююча цементо-піщаної суміші вирівняйте поверхню (товщина шару не більше 30 мм, щоб не обтяжувати конструкцію). Потім укладіть плити пінополістиролу або мінеральної вати, проклеівая всі стики пароізоляційним скотчем. Укладіть остаточне покриття, наприклад, з легкого полімербетону.
5
Зберігаючи зовнішню стіну балкона, всередині проведіть додаткове утеплення. Зробіть обрешітку і зміцните теплоізоляційні плити, наприклад, з мінеральної вати або пінополістиролу. Зверху закрийте стіну декоративними панелями або вагонкою. Можете також скласти парапет під скління з пінобетонних блоків і покрити їх шаром штукатурки шаром не більше 15 мм.
6
Утепліть стеля балкону, для цього наклейте на нього теплоізоляційні плити, а поверх зробіть облицювання з гіпсокартону.
7
Виконайте завершальну декоративну обробку лоджії і встановіть на неї електричний радіатор опалення. Пам'ятайте, що подовжувати труби і переносити батареї з квартири в лоджію заборонено.
Корисна порада
Якщо ви встановите систему «Тепла підлога», вам не доведеться піклуватися про додаткове джерело тепла на балконі, наприклад, електричному радіаторі.