Як увійти в інтернет по мобільному телефону.

Багато мобільні телефони можна використовувати як модем для доступу до інтернету. Цей процес краще здійснювати з використанням спеціального кабелю, через який здійснюється з'єднання ПК і телефону.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Попередньо уточніть можливість використання вашої моделі мобільного телефону як модем. Для цього відкрийте інструкцію до нього або знайдіть потрібні відомості, відвідавши сайт фірми-виробника. Скачайте програму, необхідну для виконання синхронізації мобільника з комп'ютером. Зазвичай використовують утиліти PC Studio або PC Suite.
2
Виконайте з'єднання телефону з комп'ютером, використовуючи спеціальний кабель. Зачекайте, поки виконається визначення телефону і установка підходящих драйверів. Якщо на екрані мобільного телефону з'явилося меню вибору типів підключення, то вкажіть «Модем» або PC Suite. Запустіть встановлену утиліту і дочекайтеся установки зв'язку з телефоном.
3
Відкрийте меню «Підключення до інтернету». Виконайте настройку параметрів цього з'єднання. Врахуйте, що мобільний телефон повинен бути налаштований для отримання доступу до інтернету. Налаштуйте відкрилося меню, ввівши дані в наступні поля: «логін», «пароль» і «точка доступу». Активуйте функцію «Автоматично перепідключатися при розриві зв'язку». Це позбавить вас від необхідності періодичного повторного підключення.
4
Натисніть кнопку «Підключити» і дочекайтеся установки зв'язку з оператором. Запустіть web-браузер і перевірте наявність доступу до мережі. Скачайте і встановіть програму Traffic Compressor. Запустіть цю утиліту. Вона дозволить збільшити швидкість завантаження інтернет-сторінок.
5
Для економії трафіку краще відключити деякі функції в використовуваному браузері. Відкрийте меню його налаштувань і перейдіть в меню «Відображення» або «Вміст». Зніміть галочку з параметра «Автоматично завантажувати зображення».
6
Чи не закривайте програму PC Suite. Її відключення призведе до розриву з'єднання з інтернетом. Періодично перевіряйте рівень заряду акумулятора телефону, тому що в такому режимі роботи він споживає порівняно багато енергії.