Як вивчити людини.

Закоханий схожий на сапера, який гуляє по мінному полю із зав'язаними очима. А новий працівник-тихоня через місяць може підсидіти самого непотоплюваного начальника. Щоб не підірватися на людину-сюрприз, потрібно придивитися до новенького уважніше.
Інструкція
1
Спіймати хамелеона. На побутовому рівні ми зближаємося з людиною по двох причинах. Або в ньому є те, чого нам самим не вистачає, або він (вона) такий же (така ж), як і я. Якщо такий же, то, мабуть, безпечний. Це не так. Є люди-хамелеони, для яких зливатися з ландшафтом - природне справу. Якщо новий співробітник може одночасно хвалити і лаяти одні й ті ж речі, а наречений віртуозно бреше, підлаштовуючись під кожного члена майбутньої сім'ї, то це тривожний дзвіночок. Хоча всі ми думаємо, що вже для нас-то брехун і інтриган зробить виняток. Адже ми так мило спілкувалися.
2
Розпізнати жорстокість. Людина, не вміє співпереживати більш слабким, що не володіє потребою захищати і оберігати, не найкращий варіант для сімейного життя. У одних жорстокість проявляється більш явно. Наприклад, людина може кинути камінь в бездомну тварину або з азартом розповідає, як бив першачків. Але взагалі у садизму буває багато проявів. Людина може навіть навмисно заподіювати біль, щоб потім шкодувати і дбати, відчуваючи себе потрібним. І жертва потрапляє в цю петлю, відчуваючи одночасно вину, жалість, страх і подяку. Щоб цього не сталося, треба чуйно слухати, як змінюється інтонація співрозмовника, коли він захоплюється розповіддю. І пам'ятати, що кожен намагається здаватися краще, ніж він є.
3
У пошуках коренів. Витоки девіантної, ненормального поведінки йдуть в дитинство. Щоб вивчити людину в його, як кажуть зоологи, природному середовищі існування, добре б познайомитися з його батьками, друзями. Послухати, що він говорить про своїх близьких, як спілкується з ними: ввічливо, грубо, поблажливо. Необачно судити за словами: людина може носити маску - мачо або загального благодійника. Треба судити по реальним вчинкам і маленьким деталям. Наприклад, якими очима дивляться на людину його близькі.
4
Влізти в чужу шкуру. Людина складається з того, що він вибудовує навколо себе. Книги, музика, кулінарні пристрасті і стиль одягу - все це прояви його натури. Щоб вивчити їх, треба задати собі питання: "Кому він хоче наслідувати? Симпатичні вам його орієнтири? З чим я можу примиритися, а що лякає мене, незважаючи на флер закоханості?" Багато втішають себе, що після весілля, народження дитини, переїзду в нову квартиру або переходу на нову посаду вона чи вона зміниться в кращу сторону. Чудеса бувають, але найчастіше людина перетягує свої "особливості" в нове житло, нову сім'ю і новий вік.
5
Готуватися до сюрпризів. Людина - одна з найбільших загадок. А вивчення його характеру, темпераменту, інтелекту - процес, який може розтягнутися на все життя. І навіть після півстоліття спільного життя подружжя не може сказати напевно, що добре знають один одного. Але якими б не були особисті особливості кожної людини, взаємна повага і ніжність здатні подолати будь-які, навіть найміцніші перепони на шляху до безтурботному сімейному щастю.
Корисна порада
У кожної людини є улюблені приповідки, слівця, приклади або історії, які він розповідає постійно. Ці шматочки смислів - частина загального пазла. І потрібно зрозуміти, тривожать вони вас або смішать, радують або лякають?
Повсюдне поширення інтернету привело до того, що безліч людей сьогодні захоплено створенням сайтів. При використанні сучасних CMS цей процес не становить особливих труднощів. Однак якщо вебмастер захоче реалізувати на своєму ресурсі унікальний функціонал, йому, швидше за все, доведеться вивчити MySQL і PHP.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - доступ в інтернет;
  • - текстовий редактор.
Інструкція
1
Завантажте документацію і дистрибутиви програмного забезпечення, які будуть потрібні в процесі вивчення. В першу чергу необхідний HTTP-сервер, під управлінням якого будуть виконуватися сценарії PHP. На цю роль добре підходить Apache. Бінарні дистрибутиви, архіви з вихідним кодом і документація по даному серверу доступні на сайті http://www.apache.org. Аналогічно дистрибутиви СУБД MySQL, клієнтські утиліти і програми її адміністрування можна завантажити з сайту http://www.mysql.com. Все, що стосується PHP, доступно на http://www.php.net. Зверніть увагу, що для UNIX-подібних операційних систем все необхідне ПЗ може міститися у вигляді бінарних пакетів в репозиторіях компанії-дистриб'ютора або на настановних компакт-дисках. Для ОС Windows існує непогане рішення - пакет «Денвер», доступний на сайті http://www.denwer.ru, що включає Apache, PHP і MySQL.
2
Встановіть Apache, MySQL та PHP. При роботі в UNIX-подібних системах використовуйте доступні менеджери пакетів, такі як rpm або apt-get, або зберіть ПО з вихідних кодів, слідуючи документації. При роботі в Windows просто запускайте файли дистрибутивів і дотримуйтесь вказівок програм установки.
3
Ознайомтеся з документацією з адміністрування Apache і MySQL. Зверніть увагу на аспекти управління віртуальними хостами, додавання і видалення баз даних, додавання таблиць і зміни даних в них.
4
Налаштуйте Apache, MySQL та PHP. Додайте віртуальний хост в конфігурацію Apache. Запустіть HTTP сервер. Запустіть MySQL. За допомогою консольних утиліт адміністрування (таких як mysql, mysqladmin, mysql_install_db) або додатка MySQL Administrator додайте базу даних. Створіть в базі даних одну або кілька таблиць. Занесіть в них дані.
5
За допомогою текстового редактора створіть PHP-скрипт в кореневому каталозі віртуального хоста. Копіюйте в нього прості приклади, що відносяться до роботи з MySQL-базами даних, наведені в документації по PHP (наприклад, тут http://www.php.net/manual/ru/ref.mysql.php). Переглядайте результати виведення скрипта, відкриваючи його в браузері по протоколу HTTP.
6
Вивчайте інші аспекти програмування на PHP та використання MySQL. Активно використовуйте наявну документацію. Приєднайтесь до спільнот розробників на профільних форумах (таких як http://rsdn.ru, http://forum.codeguru.ru, http://www.sql.ru/forum/, http://forum.ru-board .com), задавайте питання колегам.
Корисна порада
Додатково ознайомтеся з документацією по мові розмітки HTML. Вона доступна на сайті http://www.w3.org. Для швидкого ознайомлення з можливостями PHP вивчіть розділ документації, що містить список посилань на описи функцій, згрупованих за призначенням (http://www.php.net/manual/ru/funcref.php).