Як завантажити сайт на домен.

Коли ви купуєте у реєстратора доменних імен красиве і відповідне вашому сайту доменне ім'я, то насамперед його треба прикріпити до свого сайту. Сайт ви можете створити на майданчику одного з багатьох хостинг - провайдерів, які з радістю нададуть вам цю послугу (деякі надають безкоштовно) або можете розмістити свій сайт на своєму домашньому комп'ютері.
Вам знадобиться
  • доменно ім'я зарегестрировано у реєстратора, панель управління доменом, хостинг майданчик і її панель управління.
Інструкція
1
Будь хостинг-провайдер додатково до послуг з розміщення сайту таже надає панель управління хостінгом.Зайдіте в панель управління хостингом сайту. Хостинг провайдер повинен надати вам як мінімум два ДНС сервера. Їх запис виглядає приблизно так: ns10.name_hoster.netns12.name_hoster.netІлі ж їх запис може бути надана вам у вигляді ip - адресов.Теперь ви повинні прописати надані вам імена ДНС в панелі управління домена.Еслі ж ви не користуєтеся послугами хостинг-провайдера , а розмістили сайт на своєму домашньому комп'ютері, то замість імен ДНС вам знадобиться зовнішній ip - адреса вашого комп'ютера (він повинен бути статистичним)
2
Зайдіть в панель управління домену. Дана панель управління автоматично видається вам при покупці домену у реєстратора, знайти її можна залягання на сайті реєстратора і увійшовши в «особистий кабінет». В особистому кабнете відзначте галочкою потрібний вам доменне ім'я і виберіть опцію «змінити ДНС». У формі настройки замість ДНС реєстратора впишіть ДНС або їх ip - адреси, надані вам хостинг провайдером.Еслі ваш сайт розміщений на домашньому комп'ютері, то просто введіть його зовнішній ip-адресу (він повинен бути статистичним) .Сохраніте налаштування ДНС домена
3
Після збереження налаштувань ДНС доведеться чекати приблизно добу, щоб ваш сайт почав відображатися за адресою вашого доменного імені.Проісходіт це з -за того, що система доменних імен (DNS) досить інертна. Як правило, щоб повністю відбулася зміна DNS-серверів потрібні добу. В першу чергу, це відбувається так як DNS-сервери інтернет-провайдерів кешують (запам'ятовують) IP-адреси для кожного домена при першому зверненні і при наступних зверненнях не намагаються їх визначити за всіма правилами. Старі дані з «кешу» зазвичай видаляються через добу. З цієї ж самої причини не рекомендується змінювати DNS-сервери по кілька разів на день.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили розташувати сайт на своєму комп'ютері, то він повинен працювати постійно і завжди бути підключеним до інтернету, інакше користувачі зайшли на ваш сайт побачать напис «Сервер недоступний».
Корисна порада
Якщо ваш сайт раположен на комп'ютері з динамічним ip - адресою, то можна скористатися сервісом DyDNS, що надає послугу прописування динамічного ip - адреси в свої ДНС.