Як замінити кран на кухні. Як поміняти змішувач на кухні.

Досить часто виникають питання, пов'язані з ремонтом зламався водопровідного крана. Кран, наприклад, може вийти з ладу через зношену прокладки. Так як вона постійно піддається механічному, а також теплового впливу.
Вам знадобиться
  • - розвідний ключ;
  • - клапоть тканини або аркуш паперу;
  • - гумова прокладка;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Перед тим як займатися заміною водопровідного крана, необхідно перекрити введення холодної і гарячої води в квартиру. При заміні змішувача обов'язково знадобиться розвідний ключ. Його можна легко підігнати під розмір накидних гайок, які кріплять кран до водопровідних труб. Врахуйте, при необережної роботі можна легко пошкодити поверхню накидних гайок. Щоб цього не сталося, під губки розвідного ключа потрібно підкласти складений у кілька разів шматок тканини або ж аркуш паперу.
2
Рекомендується на дно кухонної раковини покласти невеликий шматок картону або ганчірку. Даний матеріал може оберегти поверхню при падінні деталей та інструментів. Акуратно демонтуйте старий змішувач. Далі можна приступати до монтажу нового.
3
Новий кран необхідно встановити на спеціальні перехідні втулки. Вони мають зміщену вісь симетрії і різьбу з обох кінців. Перехідні втулки дозволяють виконувати монтаж змішувача навіть у тому випадку, якщо відстань між краями ввідних труб зовсім не збігається з відповідними вводами змішувача. Злегка повертайте ключем перехідні втулки і намагайтеся поєднати їх з уведеннями змішувача. «Наживо» гайки. Після цього рекомендується підкласти під губки розвідного ключа заготовлені тканинні або паперові захисні прокладки. Затягніть накидні гайки змішувача. Не потрібно застосовувати надмірне зусилля. В іншому випадку можна перетягнути гайки. При перетягуванні гайок можуть виникнути проблеми, пов'язані з руйнуванням гумових або ж паронітових прокладок.
4
Тепер можна включати крани для води в квартирі. Зверніть увагу на те, чи є течі в місцях приєднання змішувача. При їх наявності спробуйте тугіше затягнути накидні гайки або замініть прокладку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SV1cKbJrQQ0