Як готувати гриль в мікрохвильовій печі. Як готувати рис в мікрохвильовці.

Процес нагрівання їжі в мікрохвильовій печі сильно відрізняється від звичайних способів приготування на плиті, в духовій шафі або грилі. Для приготування вам буде потрібно менше жиру, солі та води. Зберігаються такі важливі речовини, як вітаміни і мінерали. Існує ряд особливостей приготування їжі в мікрохвильовій печі в режимі гриль.
Інструкція
1
Підберіть посуд, яка призначена для мікрохвильової печі. Покладіть продукти на обертову тарілку або на решітку мікрохвильової печі, залежно від їх розмірів. Щоб виключити попадання рідини, що капає з продуктів на обертову тарілку печі, накрийте решітку фольгою або пергаментним папером. Покладіть м'ясо або овочі в мікрохвильову піч і включіть режим гриля. Попередньо піч не розігрівайте. Якщо ви смажите шматок м'яса з великим шаром жиру, то жир слід хрестоподібно або у вигляді сітки надрізати ножем.
2
Не варто солити м'ясо перед смаженням у режимі гриль, т.к. через додавання солі воно може втратити занадто багато соку і вийде сухим. Найсмачніше м'ясо приготується, якщо ви заздалегідь вимочіть його в маринаді з рослинним маслом, спеціями і травами. Раціонально смаження необхідно повернути продукт. Це особливо важливо для прожарювання цілої курки або її частин, для прожарювання філе або сосисок. При перевертанні продуктів намагайтеся не пошкодити їх гострими предметами, так як з них швидко витече сік, і ваше блюдо стане занадто сухим. Тому використовуйте для цих цілей не ніж або виделку, а який-небудь захоплюючий предмет. Після того як ви переверне прожарений шматок з одного боку на іншу, не забудьте знову включити режим гриль.
3
Якщо ви хочете отримати добре просмажене хрустку скоринку, окропити блюдо за кілька хвилин до закінчення смаження підсоленою водою. Перед тим як вийняти готові продукти з мікрохвильової печі, залиште їх усередині ще хвилин на 5-10 після вимкнення. І тільки після цього почніть розрізати на шматки. Протягом цього часу м'ясний сік повинен розподілитися по всьому шматку м'яса і не витече після розрізання. Майте на увазі, що при запіканні, наприклад, «безе» збитий яєчний білок розширюватиметься і підніматися вгору. Перевірте, чи достатня відстань між білками і грилем.