Як знайти пічника.

Як тільки в будинку з'являється камін або піч, мимоволі постає питання про вибір пічника. Вибираючи дійсно хорошого майстра, потрібно враховувати деякі тонкощі, адже результатом помилки може стати пожежа з найсерйознішими наслідками.
Інструкція
1
Як правило, що справжній пічник - це майстер, який працює сам на себе. Спеціаліст пічних справ завжди працює один, якщо його вік не так вже й великий, або з помічником, якщо він вже в роках. Всупереч сформованій думці хороший пічник не п'є на роботі спиртні напої, не лається і не відволікається на сторонні справи під час роботи.
2
Пошукайте оголошення про сервісні послуги в газеті чи всесвітньої мережі, часто хороші майстри не тільки обслуговують печі, а й самі кладуть їх. Якщо ви знаєте, хто викладав вашу, - не роздумуючи, телефонуйте йому. Якщо ні, то шукайте людину, яка буде працювати з вами не один рік. Міняти пічників не варто.
3
Поговоріть з майстром. Справжній професіонал буде задавати конкретні запитання по влаштуванню вашої печі або каміна, його не буде цікавити дизайн, він буде питати про обсяг і особливості кладки.
4
Зверніть увагу на поведінку майстра в перші хвилини. Перед початком роботи пічник повинен оглянути місце майбутньої грубки, скласти перелік можливих дій і тільки потім запропонувати замовнику оптимальні варіанти. Часом процес узгодження проекту може тривати невизначений час, але майстер обов'язково підбере саме той варіант, який влаштує обох.
5
Досвідчений майстер ніколи не буде працювати по книжці. Адже до будівництва кожної грубки він підходить індивідуально, при цьому дотримуючи всі технологічні параметри. Справжній фахівець ніколи не попросить у вас інструменти, все - від лопати до цвяха - він носить із собою.
6
Вибравши, хорошого майстра, вам залишиться лише купити необхідні матеріали, список яких надасть пічник ще перед початком роботи. Будьте готові, що доведеться витратитися на цеглу; розчин, який буде відповідати цеглі; чавунні вироби та інші мелочі.Хорошій фахівець завжди буде тримати замовника в курсі справи і вчасно інформувати його про будь-які зміни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wHLzKTs00zI
Корисна порада
І остання порада - виявивши дійсно відмінного майстра, не втрачайте його контактних даних.