Як нанести наклейки.

У сучасному світі наклейки можна зустріти на кожному кроці: на вулиці, вдома, в метро або офісі. Вони популярні як серед дітей, так і дорослих. Дітям подобаються наклейки з героями улюблених мультфільмів, зображеннями тварин, казкових персонажів, всілякої техніки. Вони наклеюють їх всюди: на кахлі, холодильнику, дверцятах шаф, спинках ліжок і інших поверхнях. Дорослі використовують їх у роботі і в биту.Как наклеювати наклейки? Це залежить від їх призначення.
Вам знадобиться
  • - альбом/блокнот;
  • - папір;
  • - м'яка ганчірочка/тканина;
  • - засіб для знежирення поверхні.
Інструкція
1
Придбайте в магазині наклейки, що сподобалися дитині. Прийшовши додому, запропонуйте йому наклеїти їх в альбом, на папір або улюблені іграшки, з відповідною поверхнею. Для цього акуратно подденьте куточок наклейки, плавно відліпити її від паперової поверхні, нанесіть на вибране місце і розгладьте.
2
Використовуйте в якості навчального посібника для дітей навчальні книжки з наклейками. Адже багато хто знає, що дитина краще засвоює знання в процесі гри. Купіть в магазині таку книжку, прочитайте її дитині і поясніть чому в тих чи інших місцях картинка відсутня. Запропонуйте дитині наклеїти наклейки самостійно, попередньо показавши на одному з прикладів як це робити. Поясніть дитині, що краї наклейки повинні збігатися з контуром, а не виходити за його межі.
3
Наклейки на автомобіль, які використовують у рекламних цілях або з метою виділити автомобіль із загальної маси, наносять таким чином. Перед нанесенням наклейки знежирте поверхню, на яку вона буде наклеюватися, обережно подденьте кут прозорою монтажної плівки і плавно відліпити її від паперової поверхні. Візьміть монтажну плівку, до якої приклеєна наклейка, акуратно перенесіть на клейову поверхню, розгладьте від центру до країв окремо кожен фрагмент і плавно відірвіть монтажну плівку.
4
Нанесення декоративних наклейок на стіни, які допоможуть урізноманітнити, пожвавити набридлий інтер'єр будинку, дачі або квартири, в побуті не складає труднощів. Слід лише відокремити малюнок від монтажної плівки, наклеїти його на стіну і провести м'якою ганчіркою, щоб наклейка лягла на поверхню рівно, без утворення складок і повітряних прошарків.
Корисна порада
Купуючи декоративні наклейки для стін або на автомобіль, зверніть увагу на вінілові наклейки. Вони відрізняються високими експлуатаційними властивостями і ламинируются, що запобігає пошкодженню малюнка, захищає його від сонячних променів і ефекту «вицвітання».