Як змайструвати іграшку.

Кращою іграшкою по праву вважається та, що ні куплена в магазині, а зроблена руками самої дитини. І нехай вона вийде непоказною - будьте впевнені, що для маленького майстра саме ця іграшка стане найулюбленішою!
Інструкція
1
Вирішіть, яку саме іграшку ви хочете побудувати разом з дитиною. Це може бути все що завгодно, від банальної машинки чи ляльки до вельми детального макету будівлі. Але найкраще запропонуйте дитині зробити своїми руками ту іграшку, яку він же сам постійно просить вас купити. Якщо, звичайно, впевнені, що він впорається.
2
Визначившись з тематикою іграшки, порадьтеся з дитиною, з якого матеріалу її краще зробити. Цей матеріал повинен бути не тільки красивим, що подобається малюкові, але і безпечним, а також легко піддається обробці з використанням тих інструментів, які у вас є. Також він повинен бути довговічним. Дитині самій буде прикро, якщо іграшка, на яку він витратив стільки сил, швидко прийде в непридатність.
3
Вибравши матеріал, приступите до складання ескізу конструкції іграшки. Накресліть кожну деталь окремо, а потім складальне креслення. Складіть так звану схему зборки, яка відображатиме порядок приєднання деталей один до одного.
4
Розпочніть виготовлення деталей. Якщо при цьому будуть використовуватися інструменти, здатні представляти небезпеку для дитини, нехай він працює з ними у вашій присутності. Занадто небезпечні операції, а також такі, з яким дитина впоратися не здатний, здійсните самі. Але постарайтеся звести кількість таких операцій до мінімуму, щоб малюк не відчував себе непричетним до створення іграшки.
5
Сучасні діти люблять іграшки, здатні світитися, мигати, видавати звуки. Якщо ви розбираєтеся в електроніці або ж нею захоплюється дитина, в іграшку можна вбудувати найпростішу мигалку або звуковий генератор. В крайньому випадку, візьміть світловий або звуковий модуль з якої-небудь зламаною готової іграшки.
6
Якщо у вас двоє або декілька дітей, розумно розподіліть між ними операції з виготовлення іграшки відповідно до їх навичками і віком. Іграшку, яку діти зберуть спільно, вони ніколи не будуть виривати один в одного, розуміючи, що свою працю в неї вклав кожен з них.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R00ouSIhEZc