Як створити малу мережу. Як откл. Домашнє або малу мережу.

Для створення невеликої домашньої мережі краще використовувати бюджетну модель маршрутизатора. Якщо у ваші плани входить включення до її складу бездротових пристроїв, то краще вибрати обладнання, що працює з мережею Wi-Fi.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Оберіть Wi-Fi маршрутизатор, який відповідає вашим запитам. Не варто купувати дороге обладнання, якщо вам не потрібна велика зона покриття бездротової точки доступу або ви не плануєте підключити до нього багато пристроїв. Уточніть наявність роз'єму DSL, якщо ви використовуєте відповідний інтернет-канал.
2
Придбайте вбрання обладнання. Підключіть Wi-Fi маршрутизатор до мережі змінного струму. Увімкніть цей пристрій. Підключіть до його гнізда WAN (Internet, DSL) кабель провайдера. З'єднайте стаціонарні комп'ютери з LAN-портами. Використовуйте для цього мережеві кабелі.
3
Увімкніть один з цих ПК і запустіть інтернет-браузер. Відкрийте web-інтерфейс Wi-Fi маршрутизатора. Для цього введіть його IP-адресу в полі інтернет-браузера. Відразу перейдіть в меню WAN (Internet Setup). Виконайте настройку підключення до сервера. Для цього задайте параметри, рекомендовані вашим провайдером. Обов'язково перевірте значення логіна і пароля. Збережіть налаштування цього меню.
4
Перейдіть до налаштування бездротової точки доступу, відкривши меню Wi-Fi (Wireless Setup). Вкажіть ім'я мережі, виберіть режим її роботи і тип безпеки. Природно, краще використовувати порівняно нові протоколи безпеки, якщо з ними можуть працювати ваші ноутбуки. Збережіть параметри цього меню. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор.
5
Дочекайтеся повного завантаження мережевого обладнання та установки зв'язку з сервером провайдера. Перевірте наявність доступу в інтернет у комп'ютера, з якого ви виконували настройку маршрутизатора. Увімкніть решта ПК і переконайтеся в тому, що вони отримали вихід в мережу.
6
Увімкніть ноутбуки та підключіть їх до бездротової точки доступу. Якщо ви правильно вибрали параметри роботи цієї мережі, то всі мобільні ПК відразу ж отримають доступ до всесвітньої павутини.