Як створити розділ тому на вінчестері.

Щоб розбити жорсткий диск на декілька розділів можна використовувати кілька методик. На жаль, багато з них припускають наявність додаткових утиліт, але іноді можна обійтися і без них.
Вам знадобиться
  • - Paragon Partition Manager.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно створити новий том на жорсткому диску, працюючи в середовищі операційної системи Windows, то скачайте програму Partition Manager. Встановіть її і перезавантажте комп'ютер, дозволивши утиліті зібрати потрібні відомості про вінчестері. Тепер підготуйте жорсткий диск до створення нового розділу.
2
Видаліть всі зайві файли, що займають багато місця. Справа в тому, що новий диск буде створений з вільного простору існуючого розділу. Краще видалити якнайбільше непотрібної інформації.
3
Запустіть програму Partition Manager і відкрийте меню «Майстра», іконка якого розташована над панеллю інструментів. Виберіть пункт «Створити розділ». Чи не переплутайте з функцією «Швидке створення розділу». У меню, активуйте функцію «Режим для досвідчених користувачів», встановивши поруч з нею галочку, і натисніть кнопку «Далі».
4
Вкажіть кордон двох сусідніх розділів, в області якої буде створено новий том. Натисніть кнопку «Далі». Тепер клацніть по графічному зображенню існуючого розділу, який необхідно розділити, і задайте розмір нового тому. Активуйте функцію «Створити як логічний розділ», встановивши галочку поряд з відповідним написом. Натисніть кнопку «Далі».
5
Виберіть формат файлової системи нового томи. Введіть мітку для нього і натисніть кнопку «Далі». У новому вікні просто натисніть кнопку «Готово», щоб підтвердити правильність заданих налаштувань. Відкрийте вкладку «Зміни» і клікніть по пункту «Застосувати зміни».
6
Якщо ж вам потрібно розбити диск в процесі установки нової ОС, то дочекайтеся появи меню вибору розділу (актуально для програм установки Windows Seven і Vista). Натисніть кнопку «Налаштування диска» і виділіть розділ, який потрібно розбити на дві частини. Натисніть кнопку «Видалити».
7
Виділіть утворену нерозмічену область і натисніть кнопку «Створити». Введіть параметри майбутнього тому та натисніть кнопку «Застосувати». Аналогічним чином створіть другий локальний диск. Природно, віддалений розділ буде відформатований.