Як скласти список гостей.

У вас намічається торжество. Починаються переживання про вбрання, про продукти, про місце, де збиратимуться гості. А хто має прийти, а кого покликати - ось про це теж не варто забувати. Це непросте питання, і для його вирішення доведеться витратити немало часу і нервів. Багато вам даватимуть поради та рекомендації. Тільки от всім не догодиш, доведеться і сперечатися, і доводити свою правоту.
Інструкція
1
Постарайтеся про своє торжестві повідомляти тільки самим рідним і близьким людям. Всім знайомим необов'язково про це знати. Якщо ж раптом хтось довідується про ваше свято, заявите, що це буде невелике торжество.
2
Не дозволяйте рідним ставити свої умови. Свято-то ваш, і бачити ви там хочете своїх однодумців. Варто один раз поступитися, і поради, прохання посиплються з усіх боків.
3
Про те, кого ви збираєтеся запрошувати, треба задуматися задовго до торжества. Один чернетку у вас зміняє інший. Все буде змінюватися, одні прізвища вписуватися, інші викреслюватися.
4
У вас повинно бути два списки гостей. Головний складається з тих, кого ви будете запрошувати в кожному разі. У додатковому переліку присутні імена решти. Повірте, з першого списку багато хто просто не зможуть відвідати ваше торжество, ось в цей момент і придасться додатковий список. Запрошення висилайте заздалегідь і попросіть обов'язково дати відповідь.
5
З родичами легше визначитися, а от з колегами по роботі важче. Якщо немає близьких друзів і подруг, то запрошуйте або всіх, або нікого.
6
Як вже говорили вище, однаково зі списків доведеться викреслювати гостей. З кого ж починати? По-перше, слід викреслити тих гостей, яких порадили вам ваші рідні люди. Другими на викреслення зі списку гостей потраплять діти. Звичайно, на прохання своєї подруги, а може просто по теплоті душевної, ви можете запросити її хлопця. Ось його можна виключити в третю чергу, а подруга нехай сама вирішує, що їй робити: йти на торжество чи ні.
Зверніть увагу
Найголовніше - ніколи не запрошуйте на своє торжество тих гостей, кого ви бачити не бажаєте.
Корисна порада
Чи не поступайтеся ні за яких обставин домовленостям і прохань. Це ваше свято, і з вами повинні бути в цей момент найбажаніші і шановні вами люди. Тоді і він пройде на високому рівні і надовго залишиться у ваших спогадах.
Складання списку знайомих - одне з перших дій, яке необхідно зробити новим дистриб'юторам будь-якої компанії прямих продажів. Люди лякаються даного пункту в мережевій діяльності і обмежуються 10-20 іменами. Насправді, протягом життя людина знайомиться з великою кількістю людей.
Інструкція
1
Для того щоб скласти повний список знайомих, необхідно згадати все життя. Почніть з найближчих людей. Часто основними споживачами продукції є саме родичі. Вони ж допомагають поширювати каталоги серед знайомих. У більшості випадків при побудові мережі в першу лінію реєструються батьки, брати, сестри та інші близькі родичі.
2
Візьміть фотоальбом, там напевно збереглися фотографії, на яких ви зображені з друзями дитинства, шкільними товаришами, студентами з інститутської групи. Постарайтеся налагодити з ними контакт. Спробуйте знайти їх в соціальних мережах. Не забувайте згадати в списку і викладачів, так як саме вони нерідко гостро потребують додаткового заробітку і можуть скласти гідну кістяк майбутньої команди.
3
Постарайтеся згадати захоплення, якими займалися протягом попереднього життя. Можливо, відвідували спортивні секції, клуби за інтересами, гуртки рукоділля та т.п.
4
Не забудьте колег на колишньої і справжньої роботи. У вас буде прекрасний привід не тільки провести час в хорошій компанії, але розповісти цим людям про переваги продукції і прекрасних можливостях заробітку в команді.
5
Не пропустіть з уваги сусідів, навіть якщо з ними не знайомі, а тільки киваєте при зустрічі. Пробуйте налагоджувати нові контакти, можливо, ви відмовляєте собі в захоплюючому спілкуванні.
6
Якщо є тварини, запишіть в список інших господарів домашніх вихованців, з якими вам доводилося раніше спілкуватися.
7
Добрими помічниками стануть записники і телефони. Не упускайте з уваги ні один контакт. Погодитися на співробітництво можуть люди, яких ви хотіли відразу скинути з рахунків.