Як прибрати в Word виділення тексту. Як зняти в налаштуваннях браузера фая фокс виділення тексту.

Завдання скасування виділення тексту в програмі Word, що входить в офісний пакет Microsoft Office, може бути виконана стандартними засобами програми і не вимагає від користувача поглиблених пізнань в прихованих ресурсах комп'ютера.
Інструкція
1
Використовуйте клавішу з символом «-» для скасування виділення тексту в документі Word і переміщення покажчика миші в початку розділу (або початок документа при виділенні всього тексту). Цей алгоритм виявляється дієвим при виділенні тексту мишею або натисканням функціональної клавіші Shift.
2
Виконайте клік миші на вибраному просторі для виконання операції скасування виділення тексту і переміщення покажчика миші в обране місце при використанні функціональної клавіші Shift або миші в якості інструменту виділення.
3
Оберіть натискання функціональної клавіші Esc, а слідом клавіші з символом «-» для скасування виділення тексту в документі Word, скоєному в розширеному режимі виділення параграфів при натисканні клавіші F8.
4
Використовуйте одночасне натискання функціональної клавіші Shift + F5 для здійснення найбільш універсальною процедури скасування виділення тексту, виконаного будь-яким методом, і повернення до документа, що підлягає редагуванню.
5
Відкрийте в офісному додатку Word HTML-документ з різнобарвним виділенням, обраний в інтернеті, і вкажіть команду «Зберегти як» в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми для виконання операції скасування виділення тексту в збереженому документі.
6
Виберіть пункт «Файл RTF» в діалоговому вікні вибору типів файлів і відкрийте збережений документ в будь-якому іншому текстовому редакторі.
7
Виконайте будь-яке значиме дію (поставте кому або посуньте текст прогалиною) і збережіть зроблені зміни при завершенні роботи програми.
8
Відкрийте змінений документ у Word і виберіть пункт «Параметри сторінки» в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми.
9
Вкажіть пункт А4 у вікні, вибрати формат паперу і переконайтеся у відсутності виділення в збереженому з HTML-документі.
Зверніть увагу
Поговоримо сьогодні про набір тексту в Word, а також про правила хорошого тону і то як виділити текст. 1. Ctrl + A - перебуваючи в документі Word затискаєте клавішу Ctrl, натискаєте латинську А чи російську Ф і отримуєте виділення всього тексту/малюнків/діаграм/таблиць в тексті. Тобто виділяється весь документ повністю. Дуже зручно, не треба тягнути затиснуту ліву мишку 65 сторінок тексту.
Корисна порада
У редакторі Word можна виділити будь-який фрагмент тексту - від одного символу до всього тексту цілком. Для цих цілей можна використовувати як миша, так і клавіатуру. Встановити текстовий курсор перед буквою, яку потрібно виділити. Натиснути на клавіатурі клавішу "Shift" і, не відпускаючи її, на клавішу переміщення курсора вправо. Виділення всього тексту. Встановити покажчик миші на ліве поле так, щоб він перетворився на стрілку, спрямовану вправо (на текст).