Як вибрати чоловічі рукавички.

Представники сильної статі не так часто погоджуються захистити свої руки від холоду теплими рукавичками. Не ім'я досвіду в носінні даного аксесуара, вони воліють залишати право вибору за своїми подругами, дружинами, матерями. На що краще орієнтуватися, щоб вибрати гарні чоловічі рукавички?
Інструкція
1
Заздалегідь пройдіться по магазинах і виберіть той, в якому, швидше за все, будете купувати рукавички. Це пов'язано з тим, що вам все одно доведеться вмовити чоловіка приміряти вибраний екземпляр: розмір рукавичок дуже важливий, і варто оцінити, як вони виглядають на руці, перш ніж віддавати гроші. Тому позбавте його від стомлюючого процесу вибору, просто попросивши взяти участь в останній процедурі. Якщо ж такої можливості немає, дізнайтеся розмір, вимірявши обхват долоні в частині, що досягає найбільшої ширини.
2
Вибирайте, звертаючи увагу в першу чергу на якість продукції. Наявність барвника на шкіряних рукавичках перевіряйте за допомогою зволоженою ганчірки. Перевірте ретельність обробки швів: вони повинні бути міцними і практично непомітними.
3
орієнтується не на моду, а на переваги вашого чоловіка, якщо хочете підібрати йому хороші рукавички. У випадку ускладнень краще зупиніться на класичному варіанті рукавичок з шкіри. Бажано, щоб вони поєднувалися з шарфом і черевиками молодої людини. В якості альтернативного варіанту можна вибрати рукавички, на пару тонів світліше його пальто. Для зими можна купити пару з утепленою. Якщо купуєте рукавички з гумкою в області зап'ястя, перевірте, чи достатньо вона еластична і чи не буде передавлює шкіру.
4
Не забувайте про зручність. Чоловіки вкрай активно задіюють руки в повсякденному житті - вони обмінюються рукостисканнями, носять сумки, водять автомобіль. Часто для цих цілей їм доводиться знімати рукавички. Тому хороші чоловічі рукавички повинні бути в першу чергу комфортними, легко зніматися і вдягатися. Найбільшу ступінь рухливості рук забезпечують моделі із замші з шкіряними подушечками на пальцях. Такий же варіант існує і для більш холодної зимової погоди - замість замші в цих рукавичках використовується овеча вовна.
Шкіряні рукавички - аксесуар, який навряд чи коли-небудь вийде з моди, що б з цього приводу не робили вегани і «зелені». Перші рукавички зі шкіри з'явилися в людському побуті ще за часів Тутанхамона. У пізньому Середньовіччі виник справжній культ рукавичок, що перетворив їх у те, чим вони є по сей день - модний і дорогий аксесуар.
Інструкція
1
Насамперед, вирішите, який колір рукавичок вам необхідний. Стилісти досі рекомендують підбирати шкіряні рукавички в тон сумочці і взуття. Крім того, пам'ятайте, що всі деталі туалету повинні гармоніювати між собою.
2
Другий момент: для різного часу року потрібні різні рукавички . Рукавички для холодної пори року, призначені для носіння з верхнім одягом, мають довжину, що дозволяє їм закривати зап'ястя, а також підкладку. Для більш теплої пори року краще купувати рукавички , укорочені майже до основи долоні.
3
Вирішіть, яку суму ви готові витратити на рукавички . Найчастіше в питанні покупки рукавичок виправдовує себе істина, яка говорить, що чим вища ціна, тим вище якість продукту. Ціна залежить від якості, бренду і вигляду шкіри. Пам'ятайте, що якісна пара рукавичок прослужить вам 2-3 роки. Це хороший привід викласти за неї близько сотні доларів.
4
Відправляйтеся в магазин. Приміряйте кілька пар рукавичок, перш ніж зробити вибір. Вони повинні сидіти як влиті, що не кривлячись, не створюючи незручностей, не обмежуючи рухів і не теліпаючись на руці. Не варто сподіватися, що надто вузькі рукавички з часом розтягнуться, а широкі «усохнуть».
5
У солідному магазині вам навряд чи запропонують рукавички зі шкірозамінника замість шкіряних. Але якщо сумніваєтеся - перевіряйте. Погляньте на відкриті зрізи вироби. З внутрішнього боку натуральна шкіра покрита ворсинками. Огляньте всі зрізи, видимі на рукавичці. Найпростіша рукавичка зшита з 16 (як мінімум) деталей. Цілком можливо, що деякі з них виготовлені з штучної шкіри.
6
Огляньте рукавички на предмет заломів, тріщин (особливо по швах). Перевірте стійкість забарвлення, протерши поверхню рукавички вологим куточком хусточки. Якщо на тканині не залишилося слідів - річ пофарбована якісно і одного разу потрапивши під дощ, ви не повернетеся додому з почорнілими від фарби руками.
7
Уважно досліджуйте шви. Рівні рядки, в тому числі і на підкладці - ознака якісного виробу.
8
Приділіть увагу підкладці. Якщо вона хутряна - посмикайте злегка хутро, перевіривши, наскільки легко він відокремлюється від основи. Ще раз зверніть увагу на те, що підкладка повинна бути пришита, а не приклеєна до рукавичці.