Як вибрати хороший ананас.

Є продукти, які традиційно асоціюються з святами. Наприклад, Новий рік - це мандарини, точніше їх запах, і ананас на столі. Але якщо з покупкою цитрусових легко впорається навіть дитина, то вибрати хороший ананас не завжди під силу навіть досвідченому гурману.
Інструкція
1
Подивіться на листя: зелений колір і густе розташування гарантують, що купуєте свіжий ананас. Якщо ви плануєте подати його на стіл в найближчі дні, потягніть на себе один з листочків: по тому, наскільки легко він відокремиться від стебла, можна судити про ступінь зрілості плода. При дотриманні відповідних температурних умов, ананас можна зберігати до декількох тижнів, і в цьому випадку краще не купувати надмірно стиглі фрукти.
2
Скористайтеся методом, який зазвичай застосовують при виборі кавунів: постукайте по боку плода. Глухий звук - явна ознака того, що під коричневою шкіркою ховається соковита, насичено жовта м'якоть, яка порадує вас своїм смаком. А от від ананаса, відгукується на ваші поплескування дзвінкими нотами, краще відмовитися: цей плід вже явно пересох.
3
Подивіться на кірку: у ідеального плода, який зможе прикрасити самий урочистий новорічний стіл, вона повинна бути пружною, але досить м'якою. Жорсткість свідчить швидше про те, що ви можете придбати це ананас для зберігання. А от якщо вона покрита плямами, то врятувати плід вже не вдасться: він безнадійно зіпсований. Найчастіше у стиглого ананаса кірка має коричневий відтінок, але вона може бути і зеленуватого кольору.
4
принюхався: солодкуватий приємний запах - вірний супутник ласого і стиглого ананаса. А ось зворотне невірно: і хороший плід може не пахнути, це залежить від того, яким шляхом він потрапив у вашу країну. Свій запах зберігають тільки ананаси, привезені з допомогою літака, так як вони збираються з дерев, будучи вже стиглими. Дешевші плоди потрапляють в магазини з бортів кораблів, які подорожують по морських просторах. Цей шлях більш тривалий, тому ананаси покидають свої дерева ще до того, як остаточно дозрівають, і не встигають придбати відповідний аромат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U2inazfwOCQ