Як вирівняти стіни під фарбування. Як вирівняти кути в кімнаті.

Стіни виступають тією частиною приміщення, які в першу чергу "кидаються в очі". Саме вони займають більшу частину всієї обробки, в порівнянні з стелею і підлогою. Стіни повинні створювати загальний інтер'єр кімнати. Однак перед тим, як займатися обробкою, необхідно їх вирівняти.
Інструкція
1
Для початку зверніть увагу на присутність плям іржі або плісняви. Якщо ви не виконаєте обробку спеціальним засобом перед початком роботи, то вони в майбутньому будуть з'являтися знову і знову. Також виконайте очистку поверхні від старої фарби і шпалер. Після цього приступите до попереднього вирівнювання стін. Якщо на поверхні стіни є великі тріщини, то їх обов'язково замажте. Заздалегідь займіться прокладкою проводки для розеток, світильників і т.д.
2
Якщо поверхня вашої стіни покрита штукатуркою з цементного розчину, то буде кілька підготовчих етапів перед фарбуванням. Для початку виконайте ґрунтовку стін. Це робиться для того, щоб можна було визначити нерівні і шорсткі місця. Уважно огляньте стіну. Також ви зможете виявити відхилення поверхні стіни від вертикалі. Особливу увагу приділіть кутах кімнати. Якщо вони недостатньо прямокутні, то виконайте їх вирівнювання Ветонітом. Він являє собою грубу вирівнює суміш. Якщо ж похибок немає, то покрийте стіни фінішним Ветонітом.
3
Після цього виконайте повторну ґрунтовку стіни. Аналогічно перевірте стіну на нерівності. Цілком можливо, що даний етап вам буде необхідно повторити кілька разів. Все залежить від якості початкової штукатурки і всіх поточних покриттів стіни. Після того, як на стінах не буде нерівностей або шорсткостей, займіться безпосередньо фарбуванням стін.
4
Якщо ви будете фарбувати листи гіпсокартону, то підготовчі роботи займуть набагато менше часу. Обов'язково зверніть увагу на закладення швів між листами гіпсокартону. Закрийте їх можна спеціальною шпаклівкою. Виконайте їх зачистку. Для цього скористайтеся наждачним папером. Потім на шви наклейте смужки серпінкі. Промажьте їх клеєм ПВА. Після цього покрийте поверхню ґрунтовкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qGQt18xhTDU
Зверніть увагу
При вирівнюванні стін під фарбування або шпалери потрібно штукатурку затерти за допомогою жорсткої губчастої терки круговими рухами. При цьому в місцях, де відчувається невелике піднесення, натиск на терку слід посилити. Для ідеально гладкій поверхні вирівнювання стін продовжують за рахунок використання шпаклівки.
Корисна порада
Вирівнювання стелі і стін починається з видалення старих шпалер, старої шпаклівки, якщо необхідно, то і старої, погано тримається штукатурки і старої керамічної плитки до твердого підстави. Якщо це не зробити, то в наслідку з'являться тріщини. Перед нанесенням на стелю і стіни декоративного покриття (шпалери, фарба, шпалери під фарбування), вони повинні бути абсолютно рівними і гладкими.
Багато людей незадоволені якою-небудь частиною свого житла, будь то старі опалювальні труби, обридлі шпалери, нерівні стелі або скрипучі стародавні підлоги. Рано чи пізно настає час, коли доводиться щось міняти в своєму житлі, і тоді починається ремонт. Багато людей хочуть знати, як вирівняти стелю самостійно, без використання дорогого праці професіоналів.

Як правильно вирівняти стелю Для досягнення цієї мети можуть використовуватися навісні або натяжні стелі, а також шпаклівка. Вибір часто лягає на будівельні суміші. Так все ж, як вирівняти стелю правильно, використовуючи ці матеріали?

  1. Для початку треба визначити фронт роботи, зазначивши, де і як рівняти стельове покриття, використовуючи рівень. Для максимальної точності може використовуватися лазерний рівень; можна також на око співвіднести лінію стелі і лінію другий паралельної (рівною) площині.
  2. Наступним етапом буде очистка стельової поверхні від усіх наявних на ньому шарів. Так як покриття могли використовуватися абсолютно різні, від цього залежить, який застосовувати інструмент. Наприклад, молотком відбивається товстий шар шпаклівки, потім зачищаються дрібні залишки шпателем або будь-яким іншим зручним аналогом.
  3. Далі потрібно мокра чистка стельової поверхні. Необхідно розмити стеля водою, поки не буде досягнутий бажаний результат. Для цих цілей може бути використано від 80 до 100 л води. Мити стелю потрібно жорсткою губкою.
  4. Наступний пункт - грунтовка. Існує великий вибір даних будівельних сумішей, наприклад, під шпаклівку, під певні види фарби і підходять під всі види покриттів.
  5. Перед виконанням даного етапу - вирівнювання стельового покриття з використанням шпаклівки - потрібно закласти всі тріщини. Для цього широким шпателем наносять шпаклівку плавними рухами (близько 20 см). Товщина даної будівельної суміші не повинна перевищувати приблизно чотирьох мм. Висихає шпаклівка в середньому близько семи годин.
  6. Після того, як шпаклівка висохне, потрібно зашкуріть стельову поверхню. Цей процес дуже курний, тому професіонали радять використовувати захисні окуляри і респіратор. Виконувати ошкурювання вимагається рівномірно, розгладжуючи всі нерівні частини поверхні.

Важливо знати деякі нюанси при вирівнюванні стелі будівельними сумішами.

  • Одним з головних моментів є те, що вдаватися до даного способу найкраще в разі, коли нерівність стельового покриття малопомітна.
  • Для найкращої очищення стелі від первинного покриття коштує рясно змочити водою стельову поверхню і відкрити вікно. Старий шар тоді набагато легше зняти.
  • Також важливо відзначити, що використовувати ґрунтовку не обов'язково.