Як назвати дівчинку в січні. Яким назвати ім'ям в січні.

Запланована вагітність викликає великий потік емоційних і психологічних приємних моментів. Особливо якщо її очікують не перший місяць. Коли вагітність підходить до свого логічного завершення, у нас з'являється питання: "Як же назвати свою дитину, знаючи, що він народиться зовсім скоро?". Прикладом служитиме дитина (дівчинка), який народився в січні місяці.
Вам знадобиться
  • Календар імен, де кожен день відповідає певному імені.
Інструкція
1
Багато сімейних пар вибирають ім'я дитині в зв'язку з яким-небудь випадаючим на цей день подією. Часто використовуються перші кілька букв події. Перші букви події можуть бути першими буквами імені. Останнім часом дана тенденція згасає, але вибір імені за церковним календарем досі актуальний. В церковному календарі на одну дату може потрапляти кілька імен. Тут вибір стоїть за батьками, т.к. психологи радять вибирати ім'я, яке було б звучним. Співзвуччя "ім'я - по батькові" зможе вплинути на долю дитини. Є невеликі застереження у виборі імені своїй дитині: не варто давати дитині ім'я вашого родича. Це може привести до схожості характеру. Також відомі випадки вимирання роду, тому ім'я дитини має бути індивідуальним, щоб риси характеру і доля знаходилися в "іншому руслі життя".
2
Якщо ви не впевнені у виборі імені, то на допомогу прийде календар імен. З його допомогою ви зможете легко і просто підібрати ім'я свого майбутнього чаду. Психологи стверджують, що ім'я, вибране за допомогою календаря, може різко змінити поворот долі дитини, тобто ім'я визначатиме майбутнє вашої дитини. Існує теорія, що ім'я починає впливати на людину у віці 5 років. Це може проявлятися в різних сферах його життя. Тому вважається, що ім'я зашифровано в даті народження дитини. Для дівчинки, яка народиться в січні, можна підібрати одну з таких імен: Наталія, Людмила, Анастасія, Лілія, Зоя, Ася, Ірина, Онися, Любов. Також є думка: чим менше різниця між датами народження матері і дитини, тим сильніше вони будуть прив'язані один до одного.