Як замінити замок в металевих дверей. Як поміняти замок на залізних дверях.

Якщо вам потрібно поміняти замок в металевих дверей, для початку необхідно з'ясувати, як замок встановлений. На всіх сучасних замках назва пишуть або на ключі, або на частині замку з торця дверей. Також назва може бути на декоративній накладці.
Вам знадобиться
  • - Дверний замок;
  • - рейсмусом;
  • - олівець;
  • - викрутка;
  • - свердла;
  • - шурупи.
Інструкція
1
Для початку необхідно зробити розмітку. Для цього потрібно відміряти близько метра від підлоги на пов'язаною з одвірка стороні дверей. Після приставте корпус замку до горизонтальної лінії, яку щойно провели. Відміряйте нижній край. Для точної установки замку можна скористатися рейсмусом. Його планки потрібно розвести на відстань, яке відповідає товщині замку. Потім проведіть дві лінії. Вони повинні бути перпендикулярні двом горизонтальним, які проходять по центру торця.
2
Після цього виставите відстань в рейсмус. Воно повинно точно збігтися з відстанню між шпиндельним отвором і передньою частиною запірного механізму. Притисніть щільно рейсмус до торця дверей і відзначте розміри замку на лицьові сторони. Також необхідно нанести розташування замкової щілини. Між проведеними раніше вертикальними лініями необхідно провести ще одну.
3
Далі необхідно підібрати свердло для отвору шпинделя. Врахуйте, він повинен вільно обертатися. Встановіть свердло на розмітку, яка нанесена на лицьову сторону і просвердлите її наскрізь. Аналогічна процедура повинна бути виконана і з зворотною стороною. Отвір під замкову щілину робиться точно так же.
4
Висвердлите отвори для корпусу замку. Використовуване свердло має дорівнювати товщині корпусу. Щоб не просвердлити отвір глибиною більше ніж треба, потрібно заклеїти свердло ізоляційною стрічкою в тому місці, де закінчується розмір глибини замку. Також необхідно висвердлити декілька отворів на лінії розмітки гнізда. Залишилося тільки за допомогою молотка і долота вичистити отвір під гніздо замка. Підрівняйте краї.
5
В дану проріз врежьте замок. Після цього відзначте розміри замку на торцевій стороні дверей. Також необхідно відзначити місця для шурупів. Встановіть шпиндель замку, проштовхнувши його в квадратний отвір в корпусі. Залишилося тільки встановити накладки для ручок і самі ручки. Закріпіть конструкцію шурупами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gbpL81QYRjo
Зверніть увагу
Трапляється різне - замки ламаються, зламуються зловмисниками, а коли господарі ставлять новий, намагаються ще більше убезпечити себе і зробити так, щоб новий замок в металевих дверей більше не підвів і служив господарям бездоганно. Zamok SOS дарує відчуття надійності своїм клієнтам! Ми чекаємо Вас! Термінова заміна замка або сюрпризи від замкових механізмів. Необхідність замінити замок в двері може бути різною.
Корисна порада
При переїзді заміна замків в металевих дверях необхідна, оскільки невідомо в кого з Попереднє орендарів могли залишитися ключі від вашого нового житла, офісного приміщення, орендованої квартири. Щоб замінити замок в залізних дверей з вертикальним приводом (під`єднаним!), Необхідно ваші двері розібрати, тобто зняти оббивку або панель МДФ, зняти всю фурнітуру і т.д. Зустрічаються іноді нерозбірні двері, що ускладнює процес заміни замка.