Як заряджати акумулятор нетбука.

Деякі вважають, що одна з найважливіших частин невеликого мобільного комп'ютера - це його акумулятор. За нею необхідно правильно доглядати, щоб уникнути її передчасного псування.
Інструкція
1
Перевірте акумулятор при покупці нетбука. Ця можливість доступна всім покупцям, за винятком ситуації, коли ви купуєте мобільний комп'ютер в інтернет-магазині. Підключіть нетбук до мережі змінного струму та увімкніть його. Почекайте деякий час, дозволивши акумуляторної батареї повністю зарядитися. Тепер подивіться показання індикатора, розташованого в системному треї.
2
Якщо рівень заряду не піднімається вище 98%, то краще відмовтеся від даного мобільного комп'ютера. Швидше за все, його акумулятор не зовсім якісний. Тепер навчитеся правильно заряджати акумуляторну батарею нетбука.
3
Вимкніть мобільний комп'ютер і підключіть його до електромережі. Якщо на корпусі пристрій розташований індикатор, який показує рівень заряду батареї або просто змінює колір в тому випадку, якщо вона повністю заряджена, то стежте за його показаннями. Вимкніть нетбук від мережі змінного струму, переконавшись у тому, що рівень заряду батареї досяг максимуму.
4
Увімкніть мобільний комп'ютер. Залиште його включеним до тих пір, поки акумулятор розрядиться. Повторіть подібний цикл кілька разів. Якщо ви хочете продовжити термін служби батареї, то намагайтеся не використовувати її в тих випадках, коли ви можете підключити обладнання до мережі змінного струму.
5
Ні в якому разі не зберігайте повністю розряджений акумулятор окремо від нетбука. Рекомендують зарядити батарею на 40-60% перед отриманням. Навіть у тій ситуації, коли ви більшу частину часу використовуєте мобільний комп'ютер в домашніх умовах, намагайтеся раз на 2-3 місяці підключати до нього батарею. Це запобігти псуванню елемента живлення.
6
Подбайте заздалегідь про придбання додаткової акумуляторної батареї. Це позбавить вас від неприємних пошуків аналогічної моделі в майбутньому. І ви зможете досить довго обходитися без необхідності заряджати ваш нетбук.