Як підключити до телевізора hp Pavilion.

Сучасні телевізори можна використовувати замість комп'ютерних моніторів або альтернативних екранів для ноутбуків. Для здійснення правильного з'єднання необхідно керуватися деякими правилами.
Вам знадобиться
  • - кабель HDMI-HDMI.
Інструкція
1
Ноутбуки компанії HP серії Pavilion володіють двома каналами для підключення зовнішнього дисплея: VGA і HDMI. Це стандартний набір, який дозволяє передавати як аналоговий, так і цифровий сигнал. Природно, при підключенні телевізора краще використовувати порт HDMI, бо це забезпечить високу якість зображення і позбавить від необхідності підключати додатковий аудіокабель. Виконайте підключення HDMI-HDMI ноутбука до телевізора.
2
Увімкніть ваші ТБ і мобільний ПК і дочекайтеся завантаження обох пристроїв. Відкрийте меню налаштувань телевізора. Знайдіть пункт «Джерело сигналу» і виберіть той порт HDMI (їх може бути декілька), до якого ви підключили ноутбук.
3
Перейдіть до налаштування мобільного комп'ютера. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Оформлення та персоналізація». Знайдіть і відкрийте меню «Екран». Виберіть пункт «Підключення зовнішнього дисплея». У вікні, натисніть кнопку «Знайти» і дочекайтеся визначення другого дисплея.
4
Тепер активуйте функцію «Розширити цей екран», попередньо виділивши графічне зображення екрану ноутбука. Це дозволить вам синхронно використовувати обидва дисплея. Тепер ви можете запускати різні програми і додатки на обох пристроях одночасно.
5
Якщо ви хочете перетворити ваш мобільний комп'ютер у своєрідний системний блок, то виберіть пункт «Дублювати екран». Краще заздалегідь призначити основним дисплеєм екран телевізора. Це дозволить уникнути проблем з налаштуванням дозволу. Підключіть до вашого ноутбука USB-клавіатуру і мишку і закрийте кришку. Тепер телевізор буде виконувати функції монітора.
6
Якщо вам необхідно вивести звук на телевізор, то відкрийте програму, призначену для налаштування параметрів роботи звукової карти. Знайдіть пункт «Джерело аудіовиходу» і вкажіть у ньому порт HDMI. Точне налаштування звукових параметрів.