Як повернути диск D.

Після випадкового видалення розділу жорсткого диска його необхідно правильно відновити. Якщо вам не потрібно повернути інформацію, що зберігається на цьому диску, то задача значно полегшується.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager;
  • - Acronis Disk Director;
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Спочатку встановіть програму Partition Manager. Виберіть версію, відповідну до 32 або 64-бітної системи. Запустіть цю утиліту і дочекайтеся її завантаження. Відкрийте меню «Майстра» і виберіть пункт «Створити розділ». Поставте галочку поруч із пунктом «Режим для досвідчених користувачів" і натисніть кнопку "Далі".
2
Тепер виділіть нерозмічену область жорсткого диска і натисніть кнопку «Далі». У новому меню встановіть прапорець "Створити як логічний диск». Вкажіть розмір майбутнього тому та натисніть кнопку «Далі». Виберіть файлову систему нового локального диска. Натисніть кнопку «Готово». Тепер перейдіть до вкладці «Зміни» і виберіть пункт «Застосувати зміни». Дочекайтеся завершення процесу створення нового розділу.
3
Якщо вам необхідно зберегти дані, що знаходяться на віддаленому розділі, то скористайтеся утилітою Acronis Disk Director. Запустіть цю програму і відкрийте меню «Вид». Виберіть ручний режим роботи утиліти.
4
Тепер виділіть нерозмічену область вінчестера і вкажіть пункт «Відновлення», розташований в меню «Додатково». У новому вікні вкажіть параметр «Вручну» і натисніть кнопку далі. Виберіть повний тип пошуку колишніх розділів. Натисніть кнопку «Далі».
5
Дочекайтеся появи вашого диска D в списку раніше існуючих розділів. Виділіть його і натисніть кнопку «Далі». Перейдіть в меню «Операції», яке розташоване над панеллю інструментів. Натисніть кнопку «Виконати». Дочекайтеся появи вікна з рядком «Операція завершена успішно».
6
Встановіть програму Easy Recovery. Запустіть її і виберіть пункт Deleted Recovery. Вкажіть тип файлів, які потрібно відновити, і запустите цей процес. Використовувати дану утиліту рекомендують в тому випадку, якщо після відновлення розділу було загублено багато важливих файлів.
Якщо на вашому комп'ютері була видалена інформація з локального диска, можна все відновити декількома способами, проте на це піде кілька годин. Зазвичай трапляються ситуації, коли інформація випадковим чином зникає з диска D.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Перш за все, подивіться який саме інформації на диску не вистачає. Щоб відновити даний диск, зробіть відновлення операційної системи на більш ранній період роботи. Для цього натисніть на кнопку «Пуск». Далі натисніть "Всі програми". Перейдіть по вкладці «Стандартні». Знайдіть графу під назвою «Службові». Тепер вам потрібно натиснути на «Відновлення системи».
2
Перед вами з'явиться невелике вікно, в якому буде доступно два режими. Перший режим дозволяє вам створити власну точку відновлення, і якщо все пройде вдало, то саме на той день тижня буде відновлена система. Також варто зауважити, що всі файли, які у вас є на даний момент, не будуть загублені. Дані, які були тиждень тому, повністю будуть відновлені на локальному диску.
3
Другий режим полягає в тому, що ви вибираєте точку відновлення зі списку всіх можливих. Також варто відзначити, що точка відновлення звичайно створюється при якомусь подію, що відбувається на комп'ютері. Наприклад, при установці програмного забезпечення створюється точка відновлення. Виберіть із списку приблизну дату, коли всі дані на диску були на місці. Далі натисніть на кнопку «Відновити».
4
Комп'ютер перезавантажиться і буде виконувати дану процедуру в перебігу декількох хвилин. Весь процес відновлення буде відображатися у вигляді шкали, на якій буде показано, скільки відсотків відновлення виконано операційною системою. Як тільки все буде завершено, система сповістить вас про це і включить комп'ютер. Якщо все пройшло вдало, буде написано приблизно так «Відновлення виконано». Перевірте всі дані, які повинні бути на локальному диску і зробіть резервну копію.