Як перевернути екран windows. Як на комп'ютері перевернути екран.

Перевернути зображення на екрані може знадобитися, наприклад, при підготовці презентації, при одночасному використанні ноутбука групою користувачів і в інших випадках. Здійснити таку переорієнтацію робочого простору Windows можна кількома способами. Залежно від використовуваної версії цієї операційної системи послідовність дій буде відрізнятися.
Інструкція
1
В операційних системах Windows версії XP управління орієнтацією зображення на екрані здійснюється через відповідні установки в драйверах відеокарт. Залежно від типу встановленої у вашому комп'ютері відеокарти доступ до відповідних налаштувань буде організований по-різному. Наприклад, при використанні продуктів лінійки nVidia вам потрібно знайти в області сповіщень на панелі завдань відповідну іконку і клікнути її один раз лівою кнопкою миші. Під сплив меню розкрийте розділ «Параметри обертання і виберіть рядок« Обертання 180 градусів.
2
Можна зробити це ж і по-іншому - клікніть фонову картинку робочого столу правою кнопкою і виберіть рядок «Панель управління NVIDIA під сплив меню. У лівому фреймі вікна панелі nVidia виберіть пункт «Поворот дисплея, а в правому відзначте пункт« 180 градусів (Звернена альбомна орієнтація). Після цього натисніть кнопку «Застосувати і закрийте вікно панелі nVidia.
3
В операційних системах Windows пізніших версій зміна орієнтації екрану може бути реалізоване засобами самої системи. Щоб зробити це, клікніть фонову картинку на робочому столі і виберіть пункт "Роздільна здатність екрану - так ви відкриєте окреме вікно налаштувань дисплея. У ньому розкрийте список, що випадає «Орієнтація, виберіть пункт« альбомна (перевернута) і клацніть по кнопці «OK.
4
У системах Windows Vista і Windows 7 є і ще один спосіб перевороту зображення на екрані монітора. У контекстному меню, що викликається клацанням по фонової зображенні робочого столу, перейдіть в розділ «Параметри графіки і розкрийте підрозділ« Поворот. Виберіть пункт «180 градусів і ОС переверне зображення.