Як поділити локальний диск.

Поділ жорсткого диска комп'ютера може знадобитися для того, щоб встановити дві операційні системи (наприклад, Linux і XP) або отримати більш організовану структуру розділів і файлів.
Інструкція
1
Щоб переконатися, що дані на комп'ютері немає будуть втрачені в разі невдалого створення розділів, обов'язково виконайте резервне копіювання. Для цього скачайте і встановіть на комп'ютер програму для резервного копіювання файлів (наприклад, BackupFly або Acronis True Image).
2
Після завершення установки запустіть програму. Залежно від того, яка програма була обрана, можна використовувати зовнішній жорсткий диск або DVD-диск для резервних копій файлів. Слідуйте вказівкам програми, щоб копіювати дані. Після завершення копіювання перевірте, що були створені копії всіх файлів.
3
Скачайте і встановіть на комп'ютер утиліту для створення розділів жорсткого диска (наприклад, Acronis Disk Director або Paragon Partition Manager). Перевірте, що виділено достатньо місця (близько 20 Гб) на диску С для операційної системи Windows і тимчасових файлів інших програм. Запустіть утиліту диска і виберіть необхідну кількість розділів. Якщо плануєте встановити на комп'ютер іншу операційну систему, ймовірно, буде потрібно вибрати 3 або 4 розділу.
4
Зачекайте, поки утиліта для створення розділів завершить роботу, а потім перезавантажте комп'ютер. Якщо процес пройшов успішно, не повинно бути ніяких проблем з доступом в «Мій комп'ютер». Крім того, з'явиться від трьох до чотирьох різних букв дисків, кожен з яких представляє один розділ.
5
Якщо розділи так і не були створені або були загублені які-небудь файли, запустіть програму для резервного копіювання. Виберіть резервну копію даних, яка буде відновлена на жорсткий диск.
6
Повторіть крок 3 для того, щоб заново поділити жорсткий диск. Якщо знову виникли проблеми, можливо, буде потрібно встановити і скористатися іншою програмою для створення розділів диска.