Як надати зачісці об'єм.

Всім відомо, що красиві, доглянуті і здорові волосся є справжньою окрасою жінки. Однак не всі можуть похвалитися розкішною шевелюрою. Згідно зі статистикою, приблизно 90% жінок з усього світу скаржаться на брак обсягу в волоссі. Зробити зачіску більш пишною допоможуть кілька простих способів і використання сучасних засобів, призначених для надання об'єму.
Вам знадобиться
  • - фен;
  • - кругла щітка;
  • - мус;
  • - лак для волосся;
  • - засоби для волосся з позначкою Volume (обсяг).
Інструкція
1
Спосіб 1: Додати об'єм допоможуть шампуні та інші засоби для догляду за волоссям з позначкою Volume. Ця косметична продукція містить у своєму складі спеціальні засоби, товщають волосся. Для миття голови можна використовувати шампунь, що містить силікон. Він додасть волоссю шовковистість, блиск і зробить їх об'ємніше, але, на жаль, цей ефект протримається недовго.
2
Спосіб 2: Використання мусу для волосся. Після миття голови нанесіть на чисте волосся невелику кількість мусу. Намагайтеся розподілити його рівномірно по всій довжині волосся від коренів до кінчиків. Під час сушіння феном не забудьте наїжачити пасма пальцями, створюючи об'єм.
3
Спосіб 3: Нарощування волосся. Цей спосіб допоможе додати об'єм на більш тривалий термін. Для того щоб зачіска була пишніше, потрібно наростити 100-150 пасм. Ця процедура триває приблизно 3-4 години. Догляд за нарощеними волоссям нічим не відрізняється від догляду за натуральними.
4
Спосіб 4: Візуально збільшити обсяг допоможе процедура мелірування. Рекомендується підібрати кілька відтінків і за допомогою відблисків надати волоссю живий і природний вигляд. Для темного волосся можна використовувати 4 відтінки, а для світлих застосовується «Мажімеш» або щадний тип мелірування.
5
Спосіб 5: Щоб додати об'єм швидко, накрутіть кілька локонів, і, використовуючи щітку з рідкими зубами, розчешіть волосся проти їхнього росту, починаючи з потилиці.
Зверніть увагу
Фен під час сушіння потрібно тримати на відстані близько 15 см від голови, інакше він пересушить волосся, в результаті чого вони втратять свій природний блиск і будуть виглядати плоскими. Не рекомендується користуватися шампунями, що містять силікон, протягом довгого періоду часу. Волосся, вкриті силіконовою плівкою, швидко забруднюються і вимагають частого миття, а це з часом може призвести до їх тьмяності.
Корисна порада
Придбайте якісний фен з функцією іонізації і різними температурними режимами. Він вважається найбільш безпечним для волосся і допоможе захистити їх при частих укладаннях. Під час сушіння волосся феном нахиляйте голову вниз і розчісуйте їх у напрямку, протилежному зростанню. При цьому рекомендується використовувати трохи тепле повітря фена, а кінчики можна досушити гарячим.