Як відключити стиск outlook express.

Поява нав'язливого повідомлення «Щоб звільнити місце на диску, Outlook Express може стиснути повідомлення» здатне вивести з себе більшість користувачів цієї корисної програми. Рішення проблеми, нехай і з деякими застереженнями, лежить у використанні ресурсів самої системи Windows.
Вам знадобиться
  • - Outlook Express 5.0;
  • - Outlook Express 6.0
Інструкція
1
Запустіть програму Outlook Express 5.0 і перейдіть в меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми для виконання операції відключення функції стиснення повідомлень (для Outlook Express 5.0).
2
Перейдіть в пункт «Параметри» і розкрийте посилання «Обслуговування» (для Outlook Express 5.0).
3
Зніміть прапорець на полі «Сжимать повідомлення» і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди (для Outlook Express 5.0).
4
Переконайтеся в тому, що механізм спрацьовування запуску дратівливих повідомлень зрозумілий - кількість робочих сесій програми Outlook Express 6.0 контролюється системою і відображається у реєстрі в параметрі Compact Check Count. Пункту «Сжимать повідомлення» в параметрах додатки немає. Максимальною величиною, допустимої програмою, вважається 100 запусків, тому вирішенням проблеми, хоча і неповним, може стати скидання лічильника до позначки 0, після чого додаток може бути закрито стандартними методами. Далі процедуру доведеться повторювати (для Outlook Express 6.0).
5
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту «Редактор реєстру» для виконання операції скидання лічильника запусків програми Outlook Express 6.0.
6
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску.
7
Розкрийте гілку реестраHKEY_CURRENT_USER \ Identities \ Software \ Microsoft \ Outlook Express \ 6.0і викличте контекстне меню параметра Compact Check Count кліком правої кнопки миші.
8
Вкажіть команду «Змінити» і видаліть цифрове значення в діалоговому вікні.
9
Введіть значення 0 в очищеному поле і натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Повторення вищеописаної процедури необхідно проводити після кожних 100 запусків програми Outlook Express.