Як привітати чоловіка з 50-річчям. Як мене вітали з 50 річчям.

50-річчя - знаменна дата, яку прийнято святкувати з пишністю і розмахом. Хвилююче даний захід як для ювіляра, так і для поздоровляють - адже треба не вдарити в бруд обличчям і показати своє поважне і доброзичливе ставлення до винуватця торжества. Підібрати подарунок і поздоровлення жінці набагато простіше - до ваших послуг численні магазини з квітами, листівками та сувенірами - їх продукція розрахована здебільшого на дам. Але що ж робити з ювілярами-чоловіками?
Вам знадобиться
  • - листівка;
  • - квіти;
  • - подарунок.
Інструкція
1
Якщо уважно придивитися до асортименту товарів, 50-річному чоловікові також можна підібрати вітальну листівку. На ній можуть бути зображені пейзажі, репродукції картин відомих художників, набори предметів, які асоціюються з успішною людиною - мобільний телефон, ручка, запонки, краватка, карта світу. Намагайтеся, щоб на листівці були намальовані гроші - декого це може образити. Можна подарувати чоловікові на ювілей і листівку з квітами - ромашками, герберами, ірисами, хризантемами.
2
Привітання з п'ятдесятиліттям ви можете знайти як на численних інтернет-порталах з віршами до будь-якого свята, так і придумати своє. У будь-якому випадку, намагайтеся, щоб воно підходило винуватцеві торжества. Так, кар'єристові в 50 років не варто бажати швидше піти на заслужений відпочинок, а чоловікові, мрією піти на пенсію, щоб зайнятися дачею та онуками, можна не бажати кар'єрних висот. Вибираючи готове привітання, не забувайте про субординацію і ваших відносинах з ювіляром. Не варто вітати начальника словами «Приятель, тобі стукнув полтинник!»
3
Всупереч поширеній думці, чоловікам все-таки дарують квіти. Але вибір тут більш вузький, ніж для жінок. Традиційними чоловічими квітами вважаються гвоздики, однак навряд чи такий букет буде доречно виглядати на урочистому заході. Дарувати ювіляру можна кали, гладіолуси, гербери, хризантеми і навіть троянди. Особливу увагу зверніть на колір флористичної композиції. Пастельні кольори залиште для жінок, п'ятдесятирічного чоловікові потрібно вручати яскраві квіти - помаранчеві, червоні, темно-бордові, фіолетові, сині. Якщо ювілей передбачає пишного торжества, подаруйте чоловікові одна квітка з великим суцвіттям і довгою ніжкою.
4
Отже, у вас практично все готово для вшанування ювіляра. Якщо ви просто хочете зробити приємне знайомому або колезі - обмежтеся листівкою і квітами. Якщо ж ви запрошені на урочистий захід, у вас неодмінно повинен бути подарунок. Не варто економити в даній ситуації, піднесіть винуватцеві торжества хорошу і дорогу річ, адже він це заслужив.