Як вимкнути вертикальну синхронізацію. Як у radeon відключити вертикальну синхронізацію кадрів.

Відключення вертикальної синхронізації - це один з найважливіших етапів налаштування параметрів роботи відеокарти. Зазвичай він дозволяє значно збільшити кількість кадрів в секунду для багатьох ігор.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Спочатку встановіть актуальну версію драйверів для вашої відеокарти. Якщо ви використовуєте відеоадаптер фірми Nvidia, то відвідайте сайт www.nvidia.ru. Відкрийте вкладку «Драйвери» і виберіть пункт «Завантажити драйвери». Заповніть з'явилося меню, щоб знайти потрібне програмне забезпечення. Вкажіть тип продукту, серію і точну модель. Обов'язково уточніть тип вашою операційною системою.
2
Скачайте запропоноване програмне забезпечення та встановіть його. Перезавантажте комп'ютер. Після завантаження операційної системи клікніть правою кнопкою миші по робочому столу і виберіть пункт "Панель управління Nvidia». Відкрийте меню «Управління параметрами 3D» і перейдіть у вкладку «Глобальні параметри».
3
Знайдіть пункт «Вертикальний синхроимпульс» і встановіть для нього значення «Вимкнено». Краще не використовувати параметр «За вибором додатки», тому що багато ігор автоматично використовують цю функцію. Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно програми.
4
Якщо ж у вашому комп'ютері встановлена відеокарта фірми Radeon, то відвідайте сайт www.ati.com. Перейдіть в меню «Підтримка та драйвери». Заповніть меню аналогічно методу, описаного в першому кроці, і натисніть кнопку «Показати результати». Скачайте запропоновану програму. Встановіть її і перезавантажте комп'ютер.
5
Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу і виберіть пункт «Властивості графіки» або ATI Control Center. Розгорніть вкладку «Ігри» і відкрийте меню «Параметри 3D-додатків». Знайдіть параметр «Чекати вертикального оновлення» і пересуньте повзунок вліво, щоб включити опцію «Завжди вимкнено». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно програми. Для поліпшення продуктивності відеокарти при роботі з певними додатками змініть інші її параметри.