Як видалити історію посилань. Як видалити посилання з історії.

Будь браузер містить в собі функцію «Журнал», або «Історія». Дана опція дозволяє переглядати посилання на сайти, які були переглянуті в певний час. Це зручно, коли вам потрібно згадати, де саме ви знайшли потрібну інформацію або відновити випадково закритий сайт.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - браузер.
Інструкція
1
Очистіть історію відвіданих сайтів в браузері Google Chrome, клацніть по значку гайкового ключа в правому верхньому куті вікна програми. Виберіть опцію «Інструменти», далі перейдіть до пункту «Очистити дані переглядача». Далі відкриється діалогове вікно, в якому встановіть прапорець у полі «Очистити історію відвіданих сторінок».
2
Для вибору даних, які необхідно видалити, використовуйте верхнє меню. Щоб повністю видалити історію перегляду браузера, клацніть по опції «З самого початку». Дана дія видалить посилання на відвідані сторінки, що містяться в «Історії», знімки найбільш відвідуваних сайтів, які відображаються на сторінці швидкого доступу.
3
Запустіть браузер Mozilla Firefox, щоб очистити історію перегляду веб-сторінок. Перейдіть в меню «Інструменти», виберіть опцію «Налаштування». Далі перейдіть у вкладку «Конфіденційність», клацніть по посиланню «Очистити вашу недавню історію».
4
Встановіть прапорець в пункті «Кеш», а також «Журнал відвідувань і завантажень" і клацніть по кнопці «Очистити зараз». Процес видалення може затягнутися на кілька хвилин, якщо переглянуто багато сторінок. Також можна видалити історію відвідин сторінок в браузері Mozilla Firefox за допомогою комбінації клавіш Ctrl + Shift + Delete, у вікні, виберіть пункт «Журнал відвідування» і клацніть «Видалити».
5
Запустіть браузер Opera, щоб очистити історію посилань на переглянуті сторінки. Перейдіть в меню «Інструменти», виберіть опцію «Налаштування». Перейдіть у вкладку «Додатково».
6
У лівій панелі клацніть по пункту «Історія». Навпаки поля «Пам'ятати адрес» клацніть по кнопці «Очистити». В цьому ж вікні можна налаштувати кількість посилань, яке зберігатиметься в історії програми.
7
Запустіть браузер Internet Explorer, клацніть по кнопці «Безпека», виберіть опцію «Видалити журнал оглядача». Далі встановіть прапорці біля необхідної категорії інформації. Клацніть по кнопці «Видалити».