Як підключити навушники і мікрофон до комп'ютера для Скайпу. Як підключити бездротовий мікрофон до комп'ютера.

Підключення устаткування для зв'язку часто викликає багато питань з боку користувачів комп'ютера. Основна проблема може бути як у комп'ютері, так і в програмному забезпеченні, а часто навіть і в навушниках з мікрофоном. Способів усунення неполадок існує декілька.
Інструкція
1
Визначте місце знаходження роз'ємів звукової карти на вашому комп'ютері. Зазвичай вони розташовуються на задній стінці системного блоку. Якщо у вас ноутбук або нетбук, роз'єми для підключення зазвичай бувають зліва і на передній стороні корпусу.
2
Також може бути, що у вас не одна, а дві або більше звукових карт (одна з них може бути вбудована в материнську плату). У цьому випадку встановіть драйвера з сайтів виробників для обох.
3
Переконайтеся, що пристрій працює правильно. Для цього необхідно зробити наступне. Підключіть навушники і мікрофон до зеленого і рожевого роз'ємів на звуковій карті відповідно. Якщо вони не позначені квітами, то знайдіть поруч відповідні покажчики.
4
Перевірте стан мікрофона і навушників за допомогою меню панелі управління «Звукові пристрої». У вікні, перейдіть на вкладку «Мова» і налаштуйте параметри гучності звуку.
5
Скачайте програму Skype. Для цього зайдіть на офіційний сайт додатки http://www.skype.com/intl/ru/get-skype/on-your-computer/windows/. Краще всього не завантажуйте подібні програми зі сторонніх ресурсів, оскільки почастішали випадки шахрайства. Для реєстрації в системі не потрібно відправка платних смс або який-небудь інший вид плати.
6
Встановіть програму. Якщо потрібно, зробіть пробний дзвінок у спеціальний тестовий сервіс - його контакт перебуватиме у вашому списку при першому ж запуску. Якщо потрібно, відрегулюйте налаштування гучності для програми за допомогою меню конфігурації системи.
7
При виникненні неполадок переконайтеся, що включений звук не тільки в самому пристрої, але і в Windows. Для цього клацніть двічі по піктограмі налаштування звуку на панелі швидкого доступу до програм, що працює у фоновому режимі, і відрегулюйте настройки.
Корисна порада
При виникненні проблем з програмним забезпеченням Skype зверніться до фахівця служби підтримки.
Skype є прекрасним способом спілкування через інтернет. За допомогою цього сервісу ви можете не тільки чути свого співрозмовника, але і бачити його. Для того щоб користуватися Skype, не потрібен дуже швидкісний інтернет. Також завдяки розвитку мобільних мереж третього покоління, які дають можливість користуватися швидкісним мобільним інтернетом, послугою Skype можна користуватися в дорозі за допомогою звичайного ноутбука. Єдине пристрій, який потрібно підключити для спілкування в Skype, це гарнітура.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - Skype;
  • - гарнітура (дротова, бездротова Bluetooth-гарнітура);
  • - USB-передавач.
Інструкція
1
Гарнітура для спілкування в Skype - це навушники разом з мікрофоном. Причому для більшої зручності мікрофон інтегрований в гарнітуру . Від гарнітури йдуть два дроти: зелений - для підключення навушників і рожевий - для підключення мікрофону. Відповідно, щоб підключити гарнітуру , вставте ці штекери в потрібні інтерфейси на материнській платі. Інтерфейси для підключення знаходяться на задній панелі системного блоку, хоча на деяких комп'ютерних корпусах можуть бути також і на передній.
2
Крім дротових гарнітур також існують бездротові Bluetooth-гарнітури. Вони набагато зручніше, так як крім відсутності проводів можна спокійно відлучитися від комп'ютера в разі такої необхідності.
3
Разом з безпровідною гарнітурою в комплекті йде USB-передавач. Вставте цей передавач у вільний USB-порт комп'ютера. Бездротові гарнітури оснащені кнопками харчування. Коли USB-передавач буде вставлений в комп'ютер, включите навушники. Після цього система повинна автоматично розпізнати нове підключене устаткування. Повинно з'явиться вікно з повідомленням «Пристрій підключено і готове до роботи». Якщо в комплекті з бездротовою гарнітурою йдуть драйвера з додатковим програмним забезпеченням, встановіть їх також.
4
Бувають ситуації, що не працює мікрофон. Щоб виправити цю проблему, натисніть по значку динаміка на панелі завдань операційної системи правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть «Записувальний пристрої». Далі виберіть вкладку «Запис». З'явиться вікно з додатковими параметрами запису. Встановіть галочку навпроти мікрофону.
5
Додаткові параметри роботи гарнітур можна налаштувати в меню програми Skype. Також там є тест, за допомогою якого можна автоматично налаштувати роботу підключеної гарнітури.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P-OdCPBRTGw