Як освітлити волосся за допомогою перекису. Як освітлити волосся перекисом 3 відсотки.

Освітлити волосся можна не тільки за допомогою фарби, але і використовуючи перекис водню. Цей спосіб з розряду «дешево і сердито» був широко поширений в той час, коли кошти парфумерії та косметики були дефіцитом. Однак він не втратив актуальності і в наш час.
Вам знадобиться
  • - таблетки гідропериту;
  • - аркуш паперу;
  • - скалка;
  • - скляний або фарфоровий посуд;
  • - чайна ложка;
  • - 2 ампули нашатирного спирту.
Інструкція
1
Визначтеся з концентрацією розчину, необхідного для освітлення волосся. Відсоток вмісту перекису в фарбувальної суміші залежить від товщини волосся. Для товстих волосся необхідний 8-12% розчин, волосся середньої товщини - 6-8%, тонких - 3-6%. Якщо ви збираєтеся знебарвлювати сухе волосся, зменшіть концентрацію розчину на 2-3% від рекомендованої. Це необхідно для того, щоб не спалити їх.
2
Візьміть 5 таблеток гідропериту, покладіть їх у аркуш чистого паперу. Складіть лист навпіл. Подрібніть таблетки, що знаходяться в папері, натискаючи на них, наприклад, качалкою. Висипте отримані кристали в скляний або фарфоровий посуд. Додайте до них 1 чайну ложку (5 мл) теплої води. Ви отримали 5 мл 30% розчину перекису водню.
3
Розбавте отриманий розчин до потрібної вам концентрації. Для визначення кількості води, необхідної для розведення складіть пропорцію: 5 мл - 30% Х мл - Y%, де Y - концентрація розчину, який ви хочете получіть.Соответственно X = Y%? 5 мл/30%. Наприклад, вам потрібен 12% розчин. Пропорція в цьому випадку виглядає так: 5 мл - 30% Х мл - 12% Х = 12%? 5 мл/30% = 2 мл. Отже, в 30% розчин перекису для отримання 12% концентрації необхідно додати ще 2 мл води.
4
Влийте в розчин перекису 2 ампули нашатирного спирту. Аміак прискорює процес знебарвлення.
5
Нанесіть фарбувальний склад на волосся. Якщо ви знебарвлює волосся на тілі, то витримаєте 3-5 хвилин. У разі знебарвлення волосся на голові - 10-15 хвилин. Після закінчення зазначеного часу змийте перекис великою кількістю теплої води.
6
Якщо результат освітлення вас не задовольнив, повторіть процедуру через 3-4 дні.
Зверніть увагу
Не використовуйте перекис для освітлення в тому випадку, якщо ви володієте чутливою шкірою.
Корисна порада
При освітленні волосся на тілі для того, щоб суміш не розтікалася, додайте в неї борошно. Якщо ви освітлює волосся на голові, з метою спрощення процесу влийте в розчин пару ложок шампуню.