Як підключити авто акустику. Як підключити акустику до авто.

Досить часто автовласники набувають нових акустичні прилади в свої автомобілі. Справа в тому, що стандартна акустика в більшості випадків не відповідає бажаному.
Інструкція
1
Зазвичай акустика в магнітолі підключається за принципом «один канал - один динамік». Для кращого звучання використовуйте комбіновані способи підключення навантаження. Даний спосіб має на увазі використання особливостей побудови мостових підсилювачів сучасних магнітол. Ви досягнете більш якісного звучання. Таке рішення не вимагає серйозних витрат часу, а також засобів. Для цієї мети використовуйте магнітоли, які мають мостові підсилювачі великої потужності. Однак вам не вдасться використати для цієї мети магнітолу, яка має чотириканальний підсилювач малої потужності.
2
Якість звучання навіть дешевої магнітоли ви можете серйозно поліпшити. Більшість малогабаритних коаксіальних або широкосмугових фронтальних гучномовців, через неправильно оформлення низкочастотника, грають з великим перевантаженням. Ви обов'язково помітите спотворення при середньому рівні гучності. Для усунення цього дефекту застосуєте ФВЧ. Для досягнення гарного результату використовуйте фільтри першого порядку, які мають частоту зрізу 90-180 Гц.
3
Також ви можете скористатися іншим способом. Виконайте перехід до рознесеною акустиці. Виконайте монтаж Мідбасові головок в акустичне оформлення. Також скористайтеся роздільним посиленням. Тоді ви будете мати можливість регулювання тонального балансу не тільки регуляторами тембру, але і розподільниками потужності підсилювачів. Якщо у вас є готовий комплект двосмугової АС, то придбайте штатний кросовер. Розділіть входи ФВЧ і ФНЧ для підключення до фронтальним і тиловим каналам відповідно. Канали рівній потужності, які працюють на "пищалки" працюватимуть набагато краще.