Як вибрати рік весілля.

Весілля є дуже важливим і знаменною подією в житті люблячих один одного людей. Багато дуже трепетно відносяться не тільки до вибору нарядів, місця проведення, меню, але і дати весілля, так як вважають, що весілля, проведена в певний день, місяць або рік, може обіцяти або довге і щасливе життя, або сварки і конфлікти в родині .
Інструкція
1
В якому місяці краще одружуватися? В січні заміжжя не рекомендується, так як кажуть, що виходити заміж в січні - рано бути вдовою (вдівцем). Лютий вважається сприятливим місяцем для укладення шлюбу, який обіцяє згоду і довіру між подружжям у шлюбі. Шлюб укладений в березні, віщує переїзд дружини на чужу сторону. Заміжжя в квітні не принесе подружжю щастя. В травні виходити заміж - "маятися" все життя. Червень є ідеальним місяцем для укладення шлюбу. Він обіцяє довге, щасливе і безтурботне життя. Шлюб, укладений в липні буде переживати як щасливі, так і сумні времена.Замужество в серпні віщує люблячого і спокійного чоловіка в перебігу всієї сімейної жізні.Еслі ви мрієте про тривалий і непорушний союз, то варто виходити заміж в с вересні. Якщо плануєте весілля в жовтні, не чекайте легкої і безтурботного життя. Грудень - найкращий час для заміжжя. Ви будете любите одного все життя.
2
Який день тижня вибрати для заміжжя? Астрологи вважають, що вибирати день для заміжжя, необхідно обов'язково зіставляючи день тижня на який припадатиме день народження цього року. Отже, якщо в рік весілля, день народження випало на понеділок, то і весілля краще робити в понеділок. Якщо вівторок, то весілля в цей день тижня краще не планувати, життя буде дуже бурхливою і важкою. Середа, це означає, що слід задуматися про правильність вибору обранця. Четвер - вдалий день для укладення шлюбу. Сімейне життя буде щасливим і довгою. Укладення шлюбу в п'ятницю обіцяє подружжю щастя в інтимному житті і удачу в бізнесі. В суботу можна планувати весілля тим, хто заради сімейного щастя готовий пожертвувати кар'єрою і особистими захопленнями. Неділя - це дуже вдалий день для укладення шлюбу. Подружжя будуть один для одного джерелами натхнення все своє життя.
3
Який день для укладення шлюбу радить місяць? Місячні дні несприятливі для укладення шлюбу: 3,4,5,8,9,12,13,14,19 і 20. Ідеальними для заміжжя вважаються 6,10,11, 15,17,21,26 і 27 місячні дні.
Корисна порада
Вірити в прикмети чи ні - вирішувати повинні тільки ви. Не ставтеся до них надто серйозно, адже насправді не важливо на який рік, місяць або день ви запланували похід в загс, головне, щоб ви любили і цінували один одного!
Весільне торжество - красивий і запам'ятовується свято. Багато пар хочуть провести його в серце Росії. Москва - місто цікавих можливостей, що дуже подобається людям, що з'єднує свої серця.
Вам знадобиться
  • - гроші.
Інструкція
1
Враховуйте, що організація весілля в Москві - справа досить клопітка. Москва - величезний мегаполіс, ритм якого сильно відрізняється від розміреного життя інших міст. Запасіться увагою і терпінням, т.к. тут вам доведеться дуже багато вибирати і приймати чимало серйозних рішень.
2
Подумайте, який ви хотіли б бачити вашу весілля. В Москві зараз існує величезна кількість варіантів її проведення: від традиційного викупу нареченої і банкету до виїзної реєстрації шлюбу та проведення незвичайного тематичного свята. Це може бути і оригінальне оповідання про історію любові молодят, і весілля в будь-якому історичному стилі, і традиційне національне дійство.
3
Щоб організувати запам'ятовується і оригінальний свято, зверніться в весільне агентство, яке давно і з успіхом займається організацією подібних урочистостей. В Москві , на відміну від інших міст, їх більше 200. Так ви убезпечите себе від різноманітних накладок, особливо якщо задуманий сценарій вимагає винахідливості і роботи професіоналів.
4
Зазвичай москвичі відзначають весілля традиційно, що влаштовує і молодят, і запрошених гостей. Щоб заощадити істотну суму коштів, багато організаційні складові продумують і здійснюють самостійно: окремо замовляють весільний транспорт, який сподобався банкетний зал, запрошують тамаду, фотографа, телеоператора для зйомки весільного фільму, артистів і т.д. Фіналом урочистості часто стає феєрверк і лазерне шоу. Звичайно, все це вимагає чималої праці і часу самих молодят, їхніх родичів і друзів, але здебільшого виправдовує всі їхні очікування, хоча і не виключає виникнення непередбачених ситуацій.
5
Щоб вибрати автомобілі, банкетний зал, не шкодуйте часу і відвідайте кілька закладів. Обов'язково заздалегідь пообідати чи повечеряти в ресторані або кафе, де ви збираєтеся провести торжество, і оцініть якість страв, т.к. одне і те ж назву блюда може мати абсолютно різний смак та інгредієнти. А вибираючи автомобіль, поцікавтеся, наскільки добре він впорається з поставленим завданням.
6
Ретельно підберіть тамаду. Поспілкуйтеся з декількома представниками цієї приємної професії. Обговоріть і виберіть найбільш цікавий і оптимальний для вас сценарій весільного застілля. Як правило, вся музична частина банкету, запрошення артистів, інших гостей і т.д. також повинна бути узгоджена з ведучим.
7
В Москві 28 відділів РАЦС і 5 Палаців Одружень. Звичайно, краще зупинити свій вибір на тому з них, який буде найбільш вдало вписуватися в весільний маршрут. Ваш весільний кортеж може прослідувати як через центр міста, Червону і Манежну площу, Ленінські гори, так і через романтичні історичні місця, наприклад, садибу «Архангельське», «Кусково», музей-заповідник «Царицино», де також організуються найкрасивіші виїзні шлюбні церемонії .
8
Після одруження рушайте до Лужкова мосту. Саме тут сотні молодят увічнюють свою любов, вішаючи замочки зі своїми ініціалами на «Дерево кохання». На відміну від інших місць, тут символи подальшого щасливого житті не спилюють.
Зверніть увагу
Подавайте заяву в ЗАГС за 2 місяці до передбачуваної дати весілля. Так ви з більшою ймовірністю розпишетеся саме в той день, в який хочете.