Як залучити нових покупців.

Синусоїда відмінно ілюструє розвиток бізнес-проектів. Зліт-падіння, зліт-падіння ... Іноді зниження товарообігу обумовлено сезоном (наприклад, сонцезахисні засоби краще продаються влітку, а лижі взимку), а іноді загальним занепадом бізнесу. У другому випадку треба задуматися про те, як залучити нових клієнтів.
Інструкція
1
Оцініть свою рекламну стратегію. Треба чітко знати, для кого призначені ваші товари або послуги: тінейджери або домогосподарки, пенсіонери або робітники і т.д. Чи цікава ваша реклама цієї цільової аудиторії? Іноді буває так, що реклама товару, розрахованого на підлітків, залучають тільки батьків і навпаки.
2
Проводьте акції. Вони можуть бути якими завгодно: зниження цін, подарунки за певну покупку, розіграші цінних призів і т.д. Головне, щоб це було яскраве і запам'ятовується подія. Проявляйте всю креативність, на яку ви здатні. Про акцію повинні знати не тільки ваші постійні покупці, але й інші люди (ви ж залучаєте нових клієнтів). Наприклад, можна надавати кожному вашому клієнтові будь-якої бонус в тому випадку, якщо за його рекомендацією до вас прийде новий покупець. Як бонус може бути додаткова знижка або, наприклад, додатковий лотерейний квиток.
3
Надавайте клієнтам «ввідні» послуги. Це ознайомчі, недорогі і швидкі товари і послуги, які зацікавлюють клієнта і приносять йому користь. Наприклад, в косметичному магазині можуть регулярно проводитися майстер-класи, в яких використовуватиметься продукція цього магазину. У компаніях, пов'язаних з медичними послугами, може бути введена безкоштовна (або дуже недорога) діагностика. В даному випадку вашою основною метою має стати зацікавленість клієнта в подальшому співробітництві з вами. Тому необхідно серйозно подумати, чим «зачепити» увагу потенційного покупця безпосередньо під час надання «вступної» послуги.
4
Створюйте для клієнтів максимально комфортні умови. Швидше за все, в місті є ще хоча б одна людина, що надає послуги, аналогічні вашим. У людей є вибір, до кого йти. Якщо їм буде приємно обслуговуватися у вашій фірмі, то вони підуть до вас. І поява нових покупців не змусить себе чекати.