Як вибрати ударну дриль.

Напевно, в кожному сучасному житлі є електроінструмент. Він може значно спростити багато роботи, а також дозволить зробити життя комфортнішим. Ударний дриль є одним з найпоширеніших електроінструментів.
Інструкція
1
Відмінною особливістю такої дрилі є принцип її роботи. Крім того, що виконуються обертальні рухи, механізм також виконує поступальні удари. Сила їх становить 2 Дж. За допомогою ударного дриля можна зробити отвір навіть у дуже твердому матеріалі. Щоб отримати від такого інструменту максимум користі, необхідно грунтовно підійти до його вибору.
2
Для початку потрібно звернути увагу на харчування дриля. Вона може працювати не тільки від мережі, але і від акумуляторів. Мережева дриль має невелику вагу, так як в ній відсутні акумулятори. Однак за допомогою інструменту, який працює на акумуляторної батареї, можна зробити отвір навіть у тих місцях, де не передбачені розетки. У дрилі, що працює від мережі, велика потужність, в порівнянні з акумуляторною. Саме тому працювати з нею набагато простіше. Врахуйте, якщо акумулятор вийде з ладу, вам доведеться купувати новий за пристойні гроші.
3
Після того як ви вибрали джерело живлення, можете звернути увагу на потужність. Чим могутніше інструмент, тим простіше з ним буде працювати. Коштувати він буде дорожче. Рекомендується купувати потужну дриль. Протягом багатьох років ви будете насолоджуватися легкістю її експлуатації. Для побутових потреб відмінно підходить дриль, яка має потужність 700-900 Вт Не потрібно забувати про співвідношення «більше потужність - простіше експлуатація».
4
У ударного дриля досить багато різних характеристик. Основними з них є номінальна потужність, швидкість обертання на холостому ходу, а також діаметр утворюваних отворів для різних матеріалів в режимі з ударом. У продажу ви можете зустріти інструменти, які мають регулятор швидкості обертання. Регулювати можна силою натискання на кнопку пуску. У деяких видах є спеціальний дискової регулятор. На даний момент існують моделі з процесором, який сам вибирає і підтримує оптимальну швидкість обертання. Залежить швидкість від обраного типу матеріалу і від діаметра свердла. У хорошої дрилі обов'язково є реверс. Даний механізм дозволяє обертати свердло в обидві сторони. Це необхідно для того, щоб вийняти свердло, яке застрягло в обробленому матеріалі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J1fGCX6XluI