Як змінити мітку тому.

Файлові системи розробки корпорації Microsoft (FAT16, FAT32, NTFS) можуть містити невеликий фрагмент (16 символів) описової інформації, званий міткою томи. Як правило, мітка потрібна лише для більш точної ідентифікації розділу або носія користувачем. Але деякі утиліти, такі як format, вимагають її введення для підтвердження дій, вироблених з розділом. Тому часто має сенс змінити мітку тому на осмислене і запоминаемое значення.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора, якщо те розташований не на знімному пристрої.
Інструкція
1
Відкрийте вікно папки «Мій комп'ютер». Для цього зробите подвійний клік лівою кнопкою миші по ярлику з відповідною назвою, розташованому на робочому столі, або клікніть по ньому правою кнопкою і виберіть пункт «Відкрити» в відображеному після цього контекстному меню.
2
У вікні папки «Мій комп'ютер» знайдіть елемент, відповідний тому, мітку якого необхідно змінити. Виділіть знайдений елемент.Для здійснення більш зручного пошуку в умовах, коли вікно «Мій комп'ютер» значною мірою заповнене різнорідними елементами (папки спільних документів та документів поточного користувача, ярлики знімних носіїв, локальних жорстких і змонтованих мережевих дисків, і т.д.) , може мати сенс переключити режим відображення вмісту до виду «Таблиця». Потім варто зробити сортування по стовпцю «Ім'я».
3
Відкрийте діалог властивостей вибраного томи. Для цього клацніть правою кнопкою миші по виділеному на попередньому кроці елементу. Буде відображено контекстне меню. Клікніть в ньому на пункті «Властивості».
4
Змініть мітку тому. У діалозі «Властивості» переключіться на вкладку «Загальні». Введіть нове значення мітки в текстове поле, розташоване вгорі вкладки. Зафіксуйте зроблені зміни, натиснувши кнопку «Застосувати» в діалозі.
5
Закрийте діалог властивостей. Клацніть по кнопці OK.
6
Перевірте коректність зміни мітки томи. Відкрийте вікно "Мій комп'ютер», якщо воно було закрите, шляхом вчинення дій, описаних у першому кроці, або переключіться в нього. Знайдіть ярлик томи, для якого змінювалася мітка, так, як це було описано у другому кроці. Переконайтеся в тому, що мітка змінена.
Корисна порада
Мітку томи можна задавати при форматуванні. Тому, якщо те форматуватиметься, краще відразу визначити мітку, а не міняти її згодом.