Як скласти регламент роботи. Як скласти графік проведення регламентних робіт на азс.

Регламент - це зведення документів, який перераховує порядок будь-яких дій, правил, що регулюють той чи інший робочий процес (бізнес-процес). Як правило, дії регламентуються конкретними термінами.
Вам знадобиться
  • - наявність якого-небудь бізнес-проекту;
  • - учасники бізнес-проекту.
Інструкція
1
Визначте предмет регламенту вашого бізнес-проекту. У першу чергу це має стосуватися робіт, безпосередньо пов'язаних з виробництвом продукції (робіт, послуг) для клієнтів і прибутку для вашої організації.
2
Призначте відповідальна особа за здійснення проведення робіт, визначених у регламенті.
3
Проведіть збори. Якщо робочий процес, описується в регламенті, зіштовхує інтереси різних підрозділів і відомств, то дуже важливо щоб всі їх ключові представники були присутні на зборах. Призначений відповідальний повинен детально пояснити важливість обговорюваного процесу. Вислухайте точки зору всіх зацікавлених і врахуйте їх думки.
4
Детально опишіть бізнес-процес. Дуже добре, коли робочий процес не складний і за нього відповідає співробітник, який чітко уявляє всі етапи роботи, доручіть йому складання регламенту. Потім обговоріть отриманий документ з іншими учасниками процесу. Коли бізнес-проект складний кожен співробітник повинен розписати докладно свою ділянку роботи.
5
Зберіть матеріал і обговоріть спільно з усіма учасниками бізнес-проекту. Попередній текст регламенту надайте всім, хто бере участь у робочій групі, для зручності ведення діалогу і можливих коригувань. Дайте висловити свою думку, зауваження, висунути пропозиції та обґрунтувати їх всім учасникам процесу.
6
Скоригований текст регламенту робіт уявіть вищому керівництву для затвердження.
Зверніть увагу
Не створюйте регламенти для всіх робіт. Пишіть регламенти тільки для бізнес-процесів, в яких виникають якісь проблеми або відбуваються не стикування підрозділів, що беруть участь в роботах.
Корисна порада
Якщо у вас в організації не вибудувана система мотивації працівників, тобто безпосередніх виконавців процесу, не допоможе навіть самий відмінно складений регламент. Намагайтеся так само, щоб регламент не був відірваний від практики.