Як пофарбувати замшеві чоботи. поміняти колір взуття.

Замшеві чоботи - взуття, безумовно, дуже ефектна і красива. Однак володарки її регулярно стикаються з проблемою догляду за такими виробами. Особливо часто замшеве взуття підфарбовують. Іноді для того, щоб цілком поміняти колір чобіт. Іноді - щоб його тільки оновити. Причому зробити це можна різними способами.
Вам знадобиться
  • -фарби-спрей;
  • -щетка;
  • -Поліетиленові плівка;
  • -гумові рукавички
Інструкція
1
Якщо ви просто хочете додати своїм чоботям більш насичений колір або усунути якісь з'явилися в процесі шкарпетки дефекти, то пофарбувати їх не складе ніяких труднощів. Для цього необхідно придбати відповідну кольору ваших чобіт фарбу і нанести її на замшу. Пам'ятайте, що фарба повинна бути в балоні у вигляді спрею. Просто розпилюйте її на чобіт, акуратно зафарбовуючи пошкоджене місце.
2
Якщо ви хочете кардинально поміняти колір своїх замшевих чобіт, то вам також на допомогу прийде звичайна фарба для взуття. Найпростіше перефарбувати будь чоботи в чорні. Для цього в будь-якому взуттєвому відділі або магазині купите спеціалізовану фарбу-спрей чорного кольору. Після чого приступайте безпосередньо до фарбування. Для цього застеліть в тому приміщенні, де будете фарбувати, підлогу газетами або поліетиленовою плівкою, надіньте гумові рукавички. Візьміть чобіт і починайте наносити на нього фарбу. Рухи повинні бути плавними і акуратними, щоб на чоботях не з'являвся розводи. Ідеально буде, якщо ви прокрасятся одну смугу і дасте небагато - хвилин 5 - їй підсохнути. І тільки потім наносити другу. Так ви чітко будете бачити межу між ними і зможете більш рівно наносити фарбу. Після фарбування дайте чоботям висохнути, а потім оцініть результат на світло. Якщо ви бачите якусь ваду, то виправте його за допомогою фарби.
3
Коричневі чоботи ви зробите, якщо пофарбуєте білу замшу таким же спеціалізованим спреєм. Технологія фарбування така ж, як і в першому пункті.
4
Якщо ви собі не довіряєте або попросту боїтеся зіпсувати взуття тим, що ви зробите на ній розводи фарби, то надайте справу фарбування професіоналам. Віднесіть свої чоботи в будь-який ремонт взуття. І вже наступного дня ви отримаєте їх у новому кольорі або в оновленому старому. Однак такий спосіб (при перефарбування) теж, на жаль, не гарантує ідеального результату.
5
Можете спробувати перефарбувати свої чоботи на спеціальних фабриках по виробництву замші. Звичайно, така послуга тут коштуватиме на порядок вище, ніж в звичайному ремонті взуття, а й результат буде набагато краще.
Корисна порада
Не забудьте підготувати свої чоботи до фарбування - просушити їх і почистити. Якщо на них з'явився лоск, обов'язково потріть пошкоджені місця звичайним шкільним ластиком, потім обробіть чоботи спеціальною щіткою, призначеної для догляду за замшевою взуттям. І тільки після цього приступайте до фарбування. Якщо ви будете дотримуватися всіх правил підготовки до фарбування, то отримаєте ідеальний результат.
Чоботи із замші викликають досить суперечливу реакцію у жінок, незважаючи на те, що колекції модних дизайнерів пропонують ходити в них в будь-який час року. Але ті, хто вже спробував носити таке взуття, знають, що безліч забобонів, пов'язаних з нею, обумовлені лише невмінням вибирати чоботи з натуральних матеріалів і правильно доглядати за ними.
Вам знадобиться
  • Магазин, який реалізує якісне взуття
Інструкція
1
Якісні чоботи з даного матеріалу служать довго, вони не бояться вологи і снігу. Перед тим, як вибрати замшеві чоботи, варто прислухатися до сучасних модних тенденцій. Взуття із замші може бути абсолютно будь-якої висоти, як на плоскій підошві, так на підборах або ж танкетці. Для весни підійдуть замшеві ботфорти або невисокі чоботи на шпильці, а в зимовий сезон можна носити уггі або замшеві унти. Кутюр'є пропонують не відмовлятися від замшевих чобіт і влітку. Легкі чобітки без каблука прекрасно поєднуються з короткими спідницями та сукнями.
2
Вибираючи замшеві чоботи, варто звертати увагу на натуральність матеріалу. Замша являє собою вивернула навиворіт шкіру, піддану особливій обробці. Тільки в разі натуральності замші чоботи з неї зручні в шкарпетці, особливо в тих випадках, коли стопа деформована. Ступінь натуральності можна розпізнати по запаху, який не має аромату синтетики.
3
Якісна замша повинна мати невеликий і однорідний ворс, рівномірне забарвлення без розлучень і затертих ділянок. Потертість окремих ділянок замші свідчить про її низьку якість. Внутрішні шви повинні бути м'якими і не тиснути на шкіру. Якщо вибирається взуття для зими, то хутро має бути досить щільним і однорідним, якщо він занадто тонкий, то в холоди ноги мерзнутимуть. Це стосується і товщини підошви. Якими б витонченими не видалися чоботи на шпильці, крім того, що в них досить складно пересуватися по льоду, тонка підошва не забезпечить захисту від холоду. Не менш важлива блискавка, якщо вона застібається занадто туго, то ймовірність того, що вона може зламатися, досить велика.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e0QDuy2FuUk
Корисна порада
Купуючи замшеве взуття, потрібно знати, що вона має здатність розтягуватися набагато сильніше, ніж шкіряна. Тому взуття треба брати свого розміру, інакше є шанси, що вона розноситься і стане велика.