Як зробити, щоб одяг села. Як зменшити річ на розмір.

Після довгих виснажливих дієт і фізичних вправ ви, нарешті, придбали ідеальну фігуру. Настав час переглянути гардероб. Звичайно, приємно купувати нові стильні речі, але що робити з коханим светром і новим сарафаном, які тепер виявилися більшими?
Інструкція
1
Не поспішайте їх викидати, деякі речі можна зменшити в домашніх умовах. Для цього необхідно знати склад тканини вироби і мати вдома звичайну пральну машину.
2
Бавовняні вироби сідають найлегше. Якщо до цього ви не стирали свій бавовняний сарафан в машині - сміливо завантажуйте його в барабан. Виставляйте температуру гарячої води 60 градусів, обов'язково додайте пральний порошок, який зберігає колір, щоб річ НЕ полиняла. Після прання застосуєте звичайний режим віджиму, а також використовуйте машинну сушку. Все, залишилося тільки пропрасувати і можна сміливо приміряти сарафан - тепер він буде вам в самий раз.
3
Більш швидкий спосіб зменшення нової бавовняної речі - пропрасувати її з допомогою праски з парою. Ретельно розгладжуйте кожен сантиметр тканини. Так вона сяде значно швидше.
4
Вовняні речі теж легко зробити менше. Поперіть в гарячій воді і прополощіть у прохолодній. Машинкою в цьому випадку краще не користуватися, оскільки можливі різні несподіванки і замість зменшення речі на один-два розміри, ви можете отримати светр, який виявиться малий навіть дитині. Тому періть руками, а після прання розкладіть річ для просихання на м'яке махровий рушник.
5
Джинсовий одяг теж досить добре сідає. Поперіть джинси в теплій воді, не варто виставляти занадто високу температуру, інакше ви втратите первісний колір речі. Машинна сушка теж ідеально підходить для зменшення одягу з джинсової тканини.
6
А ось одяг з шовку не завантажуйте в машину, така прання зашкодить тонкі ніжні волокна. Щоб підігнати шовковий топ або плаття за розміром, виперіть його в теплій воді вручну. Ні в якому разі не використовуйте машинну сушку - такі речі сушіть на сонці або в провітрюваному приміщенні.
7
Кофтинки з поліестеру для зменшення розміру періть в холодній воді, а для сушки скористайтеся сушильної машиною. Точно так само чиніть їм і з нейлоновими речами.
8
Якщо ваші улюблені речі виконані з спандекса, лайкри або акрилу, то зменшити на пару розмірів за допомогою прання вам їх не вдасться. В цьому випадку доведеться або звернутися до майстра, щоб звузити ці речі або просто розпрощатися з ними, подарувавши їх мамі або старшій сестрі.